jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Po lekcjach


Jak w tańcu z gwiazdami

Drukuj PDF

naglowekhajdasz

8  marca 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica  w Złotowie  odbył się pokaz Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Kultury i Tańca Hajdasz

glitter_star10W czasie poniedziałkowego pokazu uczniowie klas I-IV  złotowskiej Jedynki zaprezentowali na małej sali gimnastycznej  rodzicom i zaproszonym gościom swoje umiejętności. Uczestnicy imprezy obejrzeli występ grupy tanecznej prowadzonej przez trenerów z Olimpijskiej Szkółki Tańca Centrum Kultury i Tańca Hajdasz. Podczas trzymiesięcznych treningów prowadzonych przez  Hajdasza  uczniowie poznawali tańce dyskotekowe, towarzyskie, nowoczesne, narodowe i integracyjne. A w trakcie  pokazu tanecznego odbyła  się też prezentacja dobrych manier oraz  wręczono   dyplomy  dzieciom, które zadziwiły wszystkich swoimi umiejętnościami.

Kopi_av_glitter_star1Walory  tańca  i jego  wpływ na rozwój dziecka  został dostrzeżony już dawno, bo  taniec jest nie tylko  formą  zabawy i rozrywki, ale przede wszystkim jest czynnikiem  wychowania;   rozwija  spostrzegawczość , pamięć , koncentrację uwagi, szybką reakcję , koordynację wzrokowo – ruchową, rozwija jego wyobraźnię, wyrabia dyscyplinę wewnętrzną  i  uczy świadomego panowania nad ruchem ciała . Pokaz był dużą niespodzianką i  dał wiele satysfakcji, zarówno młodym tancerzom jak i ich trenerom. 

 

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian