Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Realizowane projekty
Projekty
Matematyczne ASY PDF Drukuj
czwartek, 13 października 2016 00:00

mat.n001

mat.n002

logosowa

Więcej…
 
Wyróżnienie dla Jedynki PDF Drukuj
piątek, 17 kwietnia 2015 00:00

innowacje

 

13 marca w Ambasadzie Niemiec w Warszawie, p. Dyrektor Maria Monika Klein, odebrała główną nagrodę w ramach konkursu „Niemiecki Plus“.

Więcej…
 
Niemieckie innowacje PDF Drukuj
poniedziałek, 12 stycznia 2015 00:00

niemiecki1

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie jednym z SUPERBOHATERÓW w ogólnopolskim projekcie Niemiecki Plus 

 

 

Instytut Goethego w ramach projektu Niemiecki Plus zadał pytanie dyrektorom szkół w Polsce, jak przebiega nauczanie języka niemieckiego w ich placówce. W ten sposób odnaleziono szkoły, które w ostatnim czasie odniosły sukcesy w nauczaniu języka niemieckiego. Okazało się, że jedną z tych szkół jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica.

Więcej…
 
Dzwonek na drugie śniadanie PDF Drukuj
niedziela, 14 grudnia 2014 00:00

kanapki n

KUBUŚ - DZWONEK NA DRUGIE ŚNIADANIE!

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie wzięła udział w kolejnym konkursie. Tym razem placówka uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie "Kubusia". Zadaniem uczniów biorących udział w konkursie było przygotowanie ilustracji jednego z haseł Manifestu Drugiego Śniadania w formie dekoracji szkolnego budynku.  Kolorowy pomysł uczniów i zgłoszenie znalazło się w pierwszej setce nagrodzonych prac i  do szkoły  trafiła niezwykła nagroda  - śniadaniówki. dla wszystkich uczniów.

Więcej…
 
Jedynka szkołą demokracji i samorządności PDF Drukuj
piątek, 24 października 2014 00:00

ore n

JEDYNKA szkołą demokracji i samorządności

23 września 2014 roku odbyło się w Warszawie uroczyste podsumowanie projektu „Szkoła Demokracji – Szkoła Samorządności.”  Projekt był realizowany we współpracy pomiędzy MEN, ORE, Europejskim Centrum Wergelanda (Oslo) i Radą Europy. W gronie  wyróżnionych szkół i instytucji z całej Polski jest Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie. Pilotażowy program uświadomił  korzyści płynące z włączenia do współpracy rodziców, organizacji pozarządowych, władz  oraz społeczności lokalnej. Właśnie za budowanie kompetencji zespołowych Rady Pedagogicznej, za samorządność uczniowską oraz tworzenie  demokratycznej kultury szkoły Jedynka otrzymała to cenne wyróżnienie.


ore n2

Do góry ▲

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Już czas?

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2410830

Teraz na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 187 gości 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia