jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Akcje kampanie


Walentynki

Drukuj PDF

walentynkiwjedynce

aawalentynki11

Walentynki to święto, które zna każdy z nas, bez względu na wiek. 14 lutego to międzynarodowy Dzień Zakochanych, którego tradycją jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, często anonimowe, pisane wierszem.

aaratownictwo123

Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę walentynek. Wszędzie rozwieszone walentynkowe dekoracje, które oddają romantyczny nastrój, a uczniowie mają na sobie coś czerwonego.  Przechodząc się korytarzem szkolnym słychać rozmowy o tym kto ile listów dostał i od kogo one są. Działało również pogotowie walentynkowe dla osób, które nie otrzymały żadnej walentynki. Każdy uczeń dostał stempelkową walentynkę. Dzień był bardzo ekscytujący, pełen wrażeń, zabawny i oczywiście pełny miłości, gdzie smutek nie gościł w sercach uczniów.

aastempelkowaW

Do góry ▲

 

MAKULATURA JEST OK

Drukuj PDF

12

Więcej…
 

Jak można pomóc zwierzakom w schronisku?

Drukuj PDF

pi1start

Pomyślcie o bezdomnych psach !

Psy, koty, króliki, świnki morskie i wiele innych zwierząt domowych towarzyszy nam, na co dzień. Każdego dnia, nie tylko 4 października, powinniśmy dbać o naszych pupili jak najlepiej potrafimy.
Więcej…
 

Akcja "Dzieci dzieciom" w JEDYNCE

Drukuj PDF

naglowek dziecidzieciom

Już po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie wzięła udział w niezwykłej corocznej akcji „Dzieci Dzieciom”, której celem jest chęć dzielenia się tym co mamy. Przez ostatnie dwa tygodnie listopada uczniowie naszej szkoły i nauczyciele przynosili pełne worki zabawek, pluszaków, książek, puzzli, przyborów szkolnych oraz słodyczy, którymi chcieli się podzielić z innymi potrzebującymi dziećmi.

Więcej…
 

Przyjaciele zwierząt

Drukuj PDF

wschroniskunaglowek01

Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły są wielkimi miłośnikami zwierząt i mają serca otwarte na pomoc tym najbardziej potrzebującym, co potwierdzili w tym roku.

wschroniskunaglowek02

Już po raz drugi z okazji przypadającego 4 października Światowego Dnia Zwierząt w szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla psów ze złotowskiego schroniska. Przez tydzień od 4.X do 8.X zbierano przyniesione puszki, paczki, saszetki i inne smakołyki dla czworonogów.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January