jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Działania SU


Galactic Party

Drukuj PDF

dysko1n

dysko2n

Więcej…
 

Aloha Party

Drukuj PDF

aloha1

Rajska wyspa, Aloha Party. Pod takimi hasłami uczniowie złotowskiej Jedynki świętowali Dzień Chłopaka podczas szkolnej dyskoteki zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W środę 1 października odbył się prawdziwy maraton tańca, śmiechu i radości, który dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Imprezę prowadzili absolwenci naszej szkoły, muzyka, oświetlenie i atmosfera były świetne, sala zamieniła się w tłum tańczących i szczęśliwych uczniów, którzy przybyli w latynoskich strojach. Atmosfera była wspaniała, nie zabrakło króla i królowej dyskoteki jak również świetnych konkursów takich jak okrzyk Aloha Party po zjedzeniu cytryny czy limbo.  Pierwszą dyskotekę w tym roku szkolnym można zaliczyć do bardzo udanych.

Więcej…
 

Zbiórka żywności

Drukuj PDF

kombatant3

Od 11.03.2013r. do 15.03.2013r. odbyła się zbiórka żywności dla polskich Kombatantów na Kresach z okazji Świąt Wielkanocnych. Organizatorem ogólnopolskiej akcji, w którą Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica włączyła się, jest Stowarzyszenie ODRA – NIEMEN z Wrocławia. Akcja miała na celu pomoc naszym Rodakom, którzy z powodu zmiany granic po roku 1945 i ustanowienia władzy ludowej nie mogli powrócić nigdy do swojej Ojczyzny. Poza tym jest to dobra lekcja patriotyzmu i historii. Wielu uczniów mogło przy okazji pokazać swoje organizatorskie talenty, oraz dobre serce. W imieniu polskich kombatantów na Kresach Wschodnich składamy gorące podziękowania Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Dyrekcji za ofiarność i zaangażowanie w zbiórkę.

kombatant2

Do góry ▲

 

Poszukiwanie wiosny

Drukuj PDF

pwiosna

Piękny dzień, słoneczko świeciło i od razu zrobiło się radośnie.

Dnia 1.03.2013 wyruszamy  na poszukiwanie pierwszych oznak przedwiośnia do parku Zwierzyniec w Złotowie.

Pan kret pozostawił swoje ślady..  :)

DSC_0847

Pąki liści są już soczyście zielone..

DSC_0853

Zabieramy próbki by przebadać je pod mikroskopem..

DSC_0861

OOO znalazłam .. w środku robaczka..

DSC_0910

Ciiiii.. tam coś cię rusza, to chyba wiosna..

DSC_0924

Drzewa, krzewy obudziły się już z zimowego snu..

DSC_0928

Słonko świeciło prawdziwie wiosennie.. mmmm…

DSC_0937

Uśmiechnięci wracamy do naszej szkoły..

DSC_0957

Krótkie zaczerpnięcie wiedzy, na świeżym powietrzu ;)

DSC_0970

Było cudownie idziemy ogłosić, że wiosna tuż.. tuż.. oznaki jakie zaobserwowaliśmy to: kretowisko, zielone pąki liści, ciepłe wiosenne słońce.

DSC_09776

Pozdrawiamy, za tydzień wyruszymy ponownie.

DSC_0994

Do góry ▲


 

 

disco Walenty

Drukuj PDF

aadiscowalenty

W czwartek 7 lutego o godz. 17.00 w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Zakochanych disco Walenty zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Świętowaliśmy też  tłusty czwartek.  Wszyscy bawili się znakomicie w rytm ulubionej muzyki. Nie zabrakło piosenek "dla dwojga" oraz ”ja uwielbiam ją” czy ”gangam style”. Zabawie towarzyszyły liczne konkursy.  Kiedy nadszedł koniec dyskoteki nikt nie chciał wracać do domu, na pewno dyskoteka disco Walenty na długo pozostanie w naszej pamięci.

pooczta14luty

aawalentynki123Jesteś zakochany lub po prostu bardzo kogoś lubisz? Chcesz w niekonwencjonalny sposób złożyć ukochanej osobie walentynkowe życzenia? Teraz jest ku temu okazja. Przelej swoje uczucia na papier. Życzenia i wyznania miłosne zbieramy w poniedziałek, wtorek, środa. Nasze  samorządowe AMORKI zbierają pocztę, możesz też sam dostarczyć kartkę do biblioteki do specjalnie przygotowanej skrzynki. Listy te będą doręczane przez Walentynkowych Listonoszy w czwartek 14 lutego na 2 godz. lekcyjnej. Nie zapomnij podpisać z jakiej klasy jest sympatia ;)

Samorząd Uczniowski

Do góry ▲

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January