Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Święta
Kolędnicy PDF Drukuj

koledowanienaglowek

15 stycznia i 2 lutego 2010 roku  uczniowie ze złotowskiej Jedynki zaprezentowali wyuczone przez siebie wiersze bożonarodzeniowe i kolędy  pacjentom przebywającym w hospicjum i na oddziale paliatywnym w szpitalu oraz osobom niepełnosprawnym z Warsztatu Terapii Zajęciowej. Przedstawienie to było upominkiem dla osób chorych.Śpiewaliśmy kolędy w różnych językach: polskim, niemieckim, francuskim, włoskim, łacińskim, białoruskim, rosyjskim i portugalskim. Wzruszyło nas to, że  na twarzach starszych zagościł uśmiech. Mieliśmy lekką tremę, ale nikt się nie pomylił, może tylko recytowaliśmy swoje wiersze nieco za szybko. Otrzymaliśmy dużo oklasków.

Więcej…
 
Hej kolęda, kolęda PDF Drukuj

dzwoneczkiJuż niebawem święta. Tę wspaniałą, świąteczną atmosferę czuć w szkole na każdym kroku. Przypomina o nich cudnie ustrojona choinka, witająca blaskiem papierowych ozdób i uśmiechniętych aniołków wszystkich wkraczających w progi naszej szkoły.

Więcej…
 
Przy wigilijnym stole PDF Drukuj

 choinkaOstatni dzień w szkole przed świętami, to czas na klasowe spotkania wigilijne. Rozpoczęliśmy je od odczytania ewangelii i jak każe polska tradycja, łamania się opłatkiem. Życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze, pogody w sercu, zdrowia i tego co dla nas ważne – dobrych ocen w szkole. Postanowiliśmy być dla siebie lepsi w nadchodzącym roku...

Więcej…
 
Jasełka PDF Drukuj

szopka 2Okres Bożego Narodzenia, to czas radosnego świętowania – czas radosnych spotkań, kolędowania, łamania się opłatkiem. Dla głębszego zrozumienia  tajemnicy wcielenia Syna Bożego przygotowuje się przedstawienia sceniczne ukazujące wydarzenia z Betlejem, zwane Jasełkami.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusawa, Bogusaw