Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości
Rozmaitości
Uczy, bawi, przestrasza... PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
sobota, 06 marca 2010 22:02

n agl.gady

Kameleon+-+ikona+marki+DekoralW środę (24.02) i czwartek (25.02) klasa przyrody w „Jedynce” zamieniła się w mini-zoo pełne egzotycznych owadów, pajęczaków i przerażających wijów. Zza szyb terrarium z zaciekawieniem zerkał - każdym okiem z osobna-zlewający się z tłem kameleon. Sympatyczne gekony pozowały do zdjęć przybierając oryginalne i gimnastycznie wyszukane pozy.

A wszystko to na powitanie uczniów, którzy tłumnie uczestniczyli w żywych lekcjach przyrody prowadzonych przez hodowców egzotycznych zwierząt pp. Barbarę Czuber i Jarosława Rejmera.(firma „Modliszka”).

Więcej…
 
SHREK PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
niedziela, 21 lutego 2010 15:36

naglowekshrekwjedynce

FarquaadDnia 4 lutego br. (czwartek) odbył się apel na terenie SP 1 podsumuwujacy pierwszy semestr nauki. Apel składał się w klasyfikacjach 1-3, 4-6 kl. Na obydwu wspomniano o zasługach uczniów naszej szkoły, wręczano dyplomy  zdolnym uczniom, sportowcom, jak również artystom mającym inne zasługi. Gdy rozdano już wyróżnienia, przystąpiliśmy do obejrzenia spektaklu pt. „Shrek” , przygotowywanego przez nauczyciela języka angielskiego, pana Sebastiana Piesiaka i kilku uczniów klasy VI b.

Więcej…
 
MASKARADA PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
niedziela, 14 lutego 2010 15:24

nagbal

W Tłusty Czwartek, poza biciem rekordów w pożeraniu pączków, tradycyjnie odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Wieczorem  w szkole zaroiło się od Czarownic, Księżniczek, Indianek, Aniołów, Rycerzy, Batmanów, Zorro, różnego rodzaju zwierząt i innych  postaci z bajek, a także kosmicznych stworów. Dzieciaki ubrały się w piękne, kolorowe, bardzo pomysłowe, balowe stroje i dzierżąc w rękach niezbędne rekwizyty ( różdżki, miotły, miecze, pistolety, łuki), dzielnie wkroczyły na salę. Dla nich rodzice przygotowali słodkie poczęstunek, a sala gimnastyczna tego dnia zmieniła się w salę balową. Przy porywającej do tańca muzyce nikt nie siedział bezczynnie, dzieci bawiły się świetnie. Kolorowe korowody, rozszalałe pociągi, tańce w kółku, parami, indywidualnie, każdy tańczył jak chciał.

Więcej…
 
Zabawy na śniegu PDF Drukuj Email
piątek, 22 stycznia 2010 09:48

snieżynka2Zima to wspaniały czas dla dzieci. Nie ma chyba takiej osoby która nie lubi poszaleć w miękkim puchu. Tegoroczna zima jest biała, więc nam niczego więcej do szczęścia nie trzeba! Z niecierpliwością czekamy na przerwę, by porzucać się śnieżkami. Przychodzą  nam do głowy tysiące szalonych pomysłów. Nie ważne, że mróz szczypie w nos, że wpadnie nam trochę śniegu za koszulę i że zdarzy się czasem wywinąć kozła na lodzie, bo radość sprawia nam wszystko co robimy w gronie przyjaciół i kolegów. Każdy z nas wie jak BAWIĆ SIĘ BEZPIECZNIE i dlatego do szkoły wracamy z uśmiechem na twarzy.

zima07

 

Więcej…
 
Spotkanie z Mikołajem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
niedziela, 06 grudnia 2009 18:45

jedynkamikolajDzień Świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości, ukochanym przede wszystkim przez najmłodszych, choć i dorośli lubią obdarowywać się tego dnia upominkami. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych w towarzystwie swoich rozśpiewanych Śnieżynek przybył do naszej szkoły Święty Mikołaj.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa