Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości
Rozmaitości
Spotkanie z Mikołajem PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
niedziela, 06 grudnia 2009 18:45

jedynkamikolajDzień Świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości, ukochanym przede wszystkim przez najmłodszych, choć i dorośli lubią obdarowywać się tego dnia upominkami. Pomimo braku białego puchu, jak co roku we wczesnych godzinach rannych w towarzystwie swoich rozśpiewanych Śnieżynek przybył do naszej szkoły Święty Mikołaj.

Więcej…
 
Zagubieni wśród gwiazd PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 18
SłabyŚwietny 
piątek, 27 listopada 2009 21:34

 

maly_ksiaze

W Szkole Podstawowej nr 1 w Złotowie  odbył spektakl pod tytułem „Zagubieni wśród gwiazd” na podstawie książki pt. „Mały Książę” autorstwa   A. de Saint Exuper´ego. Tematem było przymusowe lądowanie pilota na Saharze, podróż Księcia po planetach i zdobywanie wiedzy o dorosłych. Inscenizacja ta miała miejsce w czwartek 26.11.2009 roku w sali gimnastycznej.

gwiazdkaAby obejrzeć przedstawienie, w sali zgromadzili się  rodzice, nauczyciele, uczniowie i przyjaciele szkoły. Bohater powieści napisanej przez francuskiego pilota do dzisiaj inspiruje wszystkich małych i dorosłych czytelników. Widzowie, którzy szczelnie zapełnili salę gimnastyczną mogli podziwiać przedstawienie przygotowane przez uczniów Jedynki.

Więcej…
 
Wieczór zabaw i wróżb PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
piątek, 27 listopada 2009 12:21

 

taniec

kluczW czwartek (26 listopada) słychać było w naszej szkole rytmy dyskotekowej muzyki i chichot roześmianych dzieci, a po korytarzach poruszały się korowody przebranych za czarownice i wróżki dzieci. Jak co roku w końcu listopada, tak i tym razem klasy spotkały się by jak to w zwyczaju bywa na Andrzejki – powróżyć sobie i spędzić czas na miłej zabawie.

Więcej…
 
Znamy zasady ruchu drogowego PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
sobota, 07 listopada 2009 07:54

Od września, jak co roku, zaczęli swą przygodę z Jedynką nowi pierwszoklasiści. I choć jeszcze do szkoły przyprowadzają ich rodzice, dziadkowie, lub rodzeństwo, to jednak nasi najmłodsi na zajęciach z wychowawcą nauczycli się jakże ważnych zasad ruchu drogowego.
 

Zdali swój pierwszy mały egzamin na spotkaniu z włodarzami powiatu na 6 z plusem.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek