Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości
Rozmaitości
Bezpiecznie z Mrówką PDF Drukuj Email
czwartek, 21 września 2017 00:00

mrowka1

BĄDŹ BEZPIECZNY

NA DRODZE

PSB-Mrówka, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Złotowie przeprowadziły w naszej szkole akcję pt. „Bezpieczna droga do szkoły, do domu”. Do akcji dołączył również Blue Dolphin Tapes. Maskotki: Mrówki i Delfin pomagały funkcjonariuszom Policji przypomnieć najmłodszym, podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Obdarowywały także dzieci odblaskowymi kamizelkami i opaskami. Spotkanie miało uświadomić maluchy o zagrożeniach, jakie wynikają z bycia niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego.

Więcej…
 
Dzień kropki w Jedynce PDF Drukuj Email
niedziela, 17 września 2017 00:00

kropka n1

DZIEŃ KROPKI W JEDYNCE

14 września po raz pierwszy  obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia i my byliśmy wyjątkowo kreatywni. Na ubraniach uczniów, nauczycieli można było zauważyć wiele kropek. Niemal wszyscy poznali historię Vashti- dziewczynki, która dzięki małej kropce odkryła swój talent. My też odkrywaliśmy swoje talenty i rysowaliśmy kropkowe dzieła. Cały dzień myśleliśmy twórczo i kreatywnie, poszukiwaliśmy kropek i bawiliśmy się kropkami. Z wykonanych w tym dniu prac powstała gazetka ścienna „ Mała kropka - wielkie dzieła klas 1-3”. Każdy uczeń mógł też wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w foto –budce. Dzień ten był wesoły, ciekawy i mega zakropkowany, a co najważniejsze – pozbawiony zdania: „Ja tego nie umiem”.  Dzień Kropki przygotowały: pani Anita Ślawska i Joanna Zawisza.

Więcej…
 
Bieg Zawilca 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 00:00

zawilec N001

Zawilec n0002

W piękne sobotnie przedpołudnie odbyła się kolejna edycja Biegu Zawilca. Z naszej szkoły udział wzięło ponad 40 uczestników, dzięki czemu zdobyliśmy puchar i III miejsce po względem ilości reprezentantów. Na podium znaleźli się również laureaci w poszczególnych kategoriach.

Więcej…
 
Śladami zwierząt PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 00:00

sladami zwierzat.n001a

sladami zwierzat.n002

Więcej…
 
VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
wtorek, 04 października 2016 00:00

tabliczka.n001.16

tabliczka.n002.16

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa