Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości
Rozmaitości
Święto Matematyki PDF Drukuj Email
piątek, 21 marca 2014 00:00

kangur naglowek 01

 

Dzień Matematyki udowodnił nam, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, „suche liczby” i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa i pasjonująca przygoda.

Więcej…
 
Ach co to był za bal! PDF Drukuj Email
sobota, 15 marca 2014 00:00

naglowek bal

 

Karnawał to okres zimowych balów, dzieci kojarzą go z czasem wspaniałej szkolnej zabawy.

 

Tego roku w Jedynce takie bale odbyły się w poniedziałek i środę (3 i 5 marca). W tych dniach do „Krainy Baśni” przybywały dzieci w barwnych strojach. Były księżniczki, książęta, rycerze, aniołki, mikołaje, motylki, strażacy, damy dworu i inni. Wszyscy wyglądali pięknie, karnawałowo. Wiele radości sprawiły dzieciom wspólne tańce i konkursy. Bajkowe postaci tańczyły z balonikami, które uciekały od tańczących par w najbardziej nieodpowiednim momencie, inni zmierzyli się w przeróżnych walentynkowych zadaniach i konkursach. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody. Nauczyciele i rodzice bawili się razem z dziećmi.

naglowek bal2

Więcej…
 
W schronisku PDF Drukuj Email
czwartek, 13 marca 2014 00:00

psynaga1

Jak co roku, w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska. Uzbierało się tego niemało. Dzieciaki przyniosły suchą karmę, konserwy i przeróżne smakołyki dla samotnych psiaków. Zimą delegacja naszej szkoły wybrała się do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Złotowie w celu przekazania karmy dla piesków przebywających obecnie w schronisku.

psynaga2

Więcej…
 
Ferie w Jedynce PDF Drukuj Email
sobota, 01 lutego 2014 00:00

zaj ferie

Więcej…
 
JASNE, ŻE KLAR! PDF Drukuj Email
czwartek, 24 października 2013 19:16

niem N02

3 października Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie gościła lektorów, którzy w sposób nowatorski zachęcali uczniów do nauki języka niemieckiego. Tego dnia cała szkoła żyła językiem niemieckim.   Wszyscy uczniowie mogli przekonać się, że nauka języka niemieckiego może być ciekawa, a nauczycielki uczące tego przedmiotu przygotowały wiele atrakcji. Gdy rozbrzmiał dzwonek na pierwszą lekcję uczniowie klasy 2c weszli na salę gimnastyczną, dzieci w sposób bardzo aktywny, przy pomocy chusty animacyjnej poznawały nowe słownictwo. Następnie w zajęciach uczestniczyła klasa 3b, która również przeżyła niezapomnianą przygodę z językiem niemieckim. Przed godziną 10 na boisku szkolnym pojawił się kolorowy samochód oznaczony logo „Deutsch-Wagen-Tour” i zaczęły się niezwykłe zajęcia prowadzone przez lektorki z Poznania.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw