Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości
Rozmaitości
JASNE, ŻE KLAR! PDF Drukuj Email
czwartek, 24 października 2013 19:16

niem N02

3 października Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie gościła lektorów, którzy w sposób nowatorski zachęcali uczniów do nauki języka niemieckiego. Tego dnia cała szkoła żyła językiem niemieckim.   Wszyscy uczniowie mogli przekonać się, że nauka języka niemieckiego może być ciekawa, a nauczycielki uczące tego przedmiotu przygotowały wiele atrakcji. Gdy rozbrzmiał dzwonek na pierwszą lekcję uczniowie klasy 2c weszli na salę gimnastyczną, dzieci w sposób bardzo aktywny, przy pomocy chusty animacyjnej poznawały nowe słownictwo. Następnie w zajęciach uczestniczyła klasa 3b, która również przeżyła niezapomnianą przygodę z językiem niemieckim. Przed godziną 10 na boisku szkolnym pojawił się kolorowy samochód oznaczony logo „Deutsch-Wagen-Tour” i zaczęły się niezwykłe zajęcia prowadzone przez lektorki z Poznania.

Więcej…
 
Pierwszaki w Jedynce PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
poniedziałek, 02 września 2013 13:57
 
adaptacj nooo23 ok

Rozpoczęcie nauki szkolnej jest ważnym momentem w życiu dziecka. Wchodzi ono w nowe środowisko, staje przed szeregiem nie znanych przedtem sytuacji i otrzymuje pierwsze prawdziwe obowiązki.

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku 2013/14 PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
poniedziałek, 02 września 2013 13:35
Rozpoczecie n001

Koniec wakacji, czas do nauki. Po dwóch miesiącach wakacji na korytarzach i boisku Jedynki  znowu zrobiło się  głośno. Dla uczniów to koniec lenistwa i początek ciężkiej  pracy. Dla pierwszoklasistów to kolejny etap w ich życiu.

Więcej…
 
Mam Talent 2013 PDF Drukuj Email
niedziela, 18 sierpnia 2013 07:53
naglowek talent
 

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie zorganizowana została kolejna już Gala Talentów. Na szkolnej scenie wystąpiło 80 wykonawców, którzy przeszli wcześniejsze klasowe eliminacje. Program obejmował występy uczniów ze wszystkich klas; obejrzeliśmy przedstawienia, występy taneczne oraz indywidualne prezentacje wokalno-recytatorskie, instrumentalne, taneczne i efektowne popisy karateków. Śpiew, gra na instrumentach, tańce zaprezentowane zostały w najróżniejszych stylach muzycznych. Wykonawcy stanęli na wysokości zadania, a publiczność biła im gromkie brawa. Wszyscy uczestnicy gali otrzymali pamiątkowe statuetki. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznych popisów, które mamy nadzieję, wyłonią jeszcze więcej uzdolnionych dzieci, bo przecież nie od dziś wiadomo, że Jedynka jest Szkołą Odkrywców Talentów. Jako gwiazdy „Mam Talent 2013” na finałowej scenie wystąpili:

z nag oo4 

1.Sara Kisiel z VIa  brawurowo wykonała  “Someone like you”;

2. Michalina Lubina VIa – jak zwykle zachwyciła piękną recytacją „Gra Wojskiego na rogu”;

3. Oliwia Sokołowska IVa – zatańczyła własny układ;

   

Więcej…
 
POCZET SZTANDAROWY PODCZAS MSZY 3 MAJA PDF Drukuj Email

3maja

3 maja 2013 roku przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w mszy świętej poświęconej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tego dnia o godz. 14.00 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie pojawił się Poczet Sztandarowy. We mszy uczestniczył również Pani Dyrektor Maria, Monika Klein.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek