Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości
Uroczystości szkolne
Inauguracja 2010/2011 PDF Drukuj Email

NAGLOWEK ROK 2010

Wakacje się skończyły, wypoczęci wróciliśmy do szkoły. Spotkaliśmy się z kolegami, nauczycielami i wychowawcą po dwumiesięcznej przerwie w nauce.

POCZATEK ROKU 2010  03

Pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcą w klasach to wymiana wakacyjnych wspomnień, zapoznanie z obowiązkami, planem lekcji, systemem oceniania i nowymi, pachnącymi jeszcze drukarnią podręcznikami.

POCZATEK ROKU 2010 07

 Nikt nie ukrywa swych postanowień na rok szkolny, każdy zamierza od początku wziąć się do pracy, bo jak mówią „dobry start, to dobry wynik końcowy”.

Więcej…
 
Pożegnanie klas 6 PDF Drukuj Email
niedziela, 04 lipca 2010 05:54

naglowekpozegnanie001

Każdego roku nadchodzi taki dzień, w którym pożegnać musimy naszych najstarszych uczniów. Jest to czas przemyśleń, zadumy i podsumowań przeżytych w Jedynce sześciu wspaniałych lat.

25 czerwca w zali ZCAS odbyła się uroczysta akademia z udziałem rodziców, nauczycieli i władz samorządowych, podczas której wszyscy szóstoklasiści  otrzymali świadectwo ukończenia szkoły. Nie obyło się również bez pochwał i  wyróżnień. Wychowawcy prezentowali osiągnięcia wchodzących na scenę absolwentów, ci zaś z rąk pani Dyrektor odbierali nagrody i gratulacje.

naglowek 02s

Jednym z największych wyróżnień tego dnia było przyznanie Natalii Gałązce srebrnej tarczy – za najwyższe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wynik  40 punktów ze sprawdzianu klas szóstych.

Więcej…
 
Koniec roku szkolnego 2009/2010 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 czerwca 2010 11:04

naglowekoniecroku

Dzień 25 czerwca powitał wszystkich gorącym uśmiechem letniego słońca. W Jedynce słychać było gwar i śmiech dzieci, a wokół roznosił się zapach kwiatów. W tym ostatnim dniu na boisku szkolnym  klasy skupione wokół swych wychowawców cierpliwie czekały na rozpoczęcie apelu kończącego rok szkolny 2009/2010.

L1

Pani dyrektor Maria Monika Klein podziękowała wszystkim za ogromny wysiłek i trud jaki włożyli w zdybywanie wiedzy i pogratulowała wspaniałych wyników. Najlepszym uczniom, tym, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi wynikami w nauce i wzorową postawą uczniowską, wręczone zostały nagrody książkowe.

Więcej…
 
Laury dla najlepszych PDF Drukuj Email
sobota, 06 lutego 2010 20:05

laury dla najlepszych

Pierwszy semestr roku szkolnego za nami, minęły ferie,  uczniowie JEDYNKI powrócili z zimowych wojaży do szkolnych ławek. Nadszedł czas na podziękowania, nagrody i wyróżnienia dla najlepszych.

Więcej…
 
Konkurs Pieśni Patriotycznej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 26
SłabyŚwietny 
piątek, 13 listopada 2009 17:51

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 1 stało się organizowanie szkolnego Konkursu Pieśni Patriotycznej. 91 Rocznicę Odzyskania Niepodległości uczniowie klas IV-VI uczcili III edycją tego konkursu. Pieśni patriotyczne należą do tej grupy pieśni, które stają się historią dla kolejnych pokoleń Polaków. Celem konkursu jest ocalenie od zapomnienia i popularyzowanie wśród uczniów tych patriotycznych utworów.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek