Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości
Uroczystości szkolne
Nasz marsz ku wolnej Polsce PDF Drukuj Email
niedziela, 14 listopada 2010 10:54

naglowekapelniepodl.1,2,3...2

W ramach Tygodnia Młodego Patrioty odbyła się  piękna akademia przygotowana przez klasę  IIa dla młodszych uczniów. W uroczyście udekorowanej sali, dziewczynki z wpiętymi kwiatami we włosy i chłopcy w czapkach wojskowych, wprowadzili nas w czasy walk o niepodległość Polski, czasy zaborów i niewoli.

Wstępem do podróży po latach walki Polaków o niepodległość było wspólne  odśpiewanie Roty, pieśni wyrażającej patriotyzm i ogromną miłość do ojczyzny. Dzieci z zapartym tchem wędrowały z narratorem przez czasy zaborów i okres I wojny światowej, z powagą przeżywały burzliwe dzieje narodu polskiego, „maszerowali” ku wolnej Polsce i z dumą śpiewali patriotyczne pieśni.  Przeżywały radość Polaków jaką  przyniosła wieść o zakończeniu wojny, o odrodzeniu Ojczyzny.

Więcej…
 
Pasowanie na ucznia PDF Drukuj Email
niedziela, 31 października 2010 06:25

Pasowanienaglowek3

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1
im. Stanisława Staszica
 w Złotowie
są już pełnoprawnymi uczniami szkoły.

27 października dzieci z klas pierwszych przeżyły szczególny dzień. 81 uczniów  z klas I a b i c złożyło przysięgę i zostało przyjętych do braci uczniowskiej złotowskiej Jedynki. W uroczystości udział wzięła  Przewodnicząca Rady Miasta Barbara Chorabik oraz licznie przybyli Rodzice, Nauczyciele  i zaproszeni Goście.  Uroczystość ślubowania rozpoczęto występami uczniów; drugoklasiści i trzecioklasiści przywitali młodszych kolegów i koleżanki oraz zaprezentowali wspaniały  program artystyczny, który został przyjęty gorącym aplauzem.

Więcej…
 
Inauguracja 2010/2011 PDF Drukuj Email

NAGLOWEK ROK 2010

Wakacje się skończyły, wypoczęci wróciliśmy do szkoły. Spotkaliśmy się z kolegami, nauczycielami i wychowawcą po dwumiesięcznej przerwie w nauce.

POCZATEK ROKU 2010  03

Pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcą w klasach to wymiana wakacyjnych wspomnień, zapoznanie z obowiązkami, planem lekcji, systemem oceniania i nowymi, pachnącymi jeszcze drukarnią podręcznikami.

POCZATEK ROKU 2010 07

 Nikt nie ukrywa swych postanowień na rok szkolny, każdy zamierza od początku wziąć się do pracy, bo jak mówią „dobry start, to dobry wynik końcowy”.

Więcej…
 
Pożegnanie klas 6 PDF Drukuj Email
niedziela, 04 lipca 2010 05:54

naglowekpozegnanie001

Każdego roku nadchodzi taki dzień, w którym pożegnać musimy naszych najstarszych uczniów. Jest to czas przemyśleń, zadumy i podsumowań przeżytych w Jedynce sześciu wspaniałych lat.

25 czerwca w zali ZCAS odbyła się uroczysta akademia z udziałem rodziców, nauczycieli i władz samorządowych, podczas której wszyscy szóstoklasiści  otrzymali świadectwo ukończenia szkoły. Nie obyło się również bez pochwał i  wyróżnień. Wychowawcy prezentowali osiągnięcia wchodzących na scenę absolwentów, ci zaś z rąk pani Dyrektor odbierali nagrody i gratulacje.

naglowek 02s

Jednym z największych wyróżnień tego dnia było przyznanie Natalii Gałązce srebrnej tarczy – za najwyższe wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wynik  40 punktów ze sprawdzianu klas szóstych.

Więcej…
 
Koniec roku szkolnego 2009/2010 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 czerwca 2010 11:04

naglowekoniecroku

Dzień 25 czerwca powitał wszystkich gorącym uśmiechem letniego słońca. W Jedynce słychać było gwar i śmiech dzieci, a wokół roznosił się zapach kwiatów. W tym ostatnim dniu na boisku szkolnym  klasy skupione wokół swych wychowawców cierpliwie czekały na rozpoczęcie apelu kończącego rok szkolny 2009/2010.

L1

Pani dyrektor Maria Monika Klein podziękowała wszystkim za ogromny wysiłek i trud jaki włożyli w zdybywanie wiedzy i pogratulowała wspaniałych wyników. Najlepszym uczniom, tym, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi wynikami w nauce i wzorową postawą uczniowską, wręczone zostały nagrody książkowe.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa