Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości
Uroczystości szkolne
PODSUMOWANIE PDF Drukuj Email
niedziela, 03 lutego 2013 18:11

1

2

podsumowanie

Samorząd Uczniowski z panem Damianem Powałką na czele oraz panią Barbarą Wenzką przygotował apel podsumowujący pierwszy semestr.  Uczniowie, którzy uzyskali wysoką średnią otrzymali od pani dyrektor Marii Moniki Klein pamiątkowe dyplomy. Wręczono także dyplomy i nagrody tym, którzy zostali laureatami różnych konkursów.  Na aplauz zasłużyli także dama i dżentelmen oraz sportowcy reprezentujący naszą szkołę na wielu zawodach.  Wszystkim wyróżnionym życzymy wielu dalszych sukcesów!

Dama

naj

4aa

4a

4bb

4b

4cc

4c

5aa

5a

5bb

5b

5cc

5c

6aa

6a

6bb

6b

6cc

6c

 
Wesołych Świąt PDF Drukuj Email
niedziela, 23 grudnia 2012 22:42

1

2

3

21Wychowawcy klas ze swoimi wychowankami spotkali się przy choince, by śpiewać kolędy i przypominać polskie tradycje bożonarodzeniowe. Tego też dnia spotkaliśmy się z nauczycielami i rodzicami w sali gimnastycznej, by uczestniczyć poprzez wspólny śpiew, w jasełkach.

kochaLubiSzanuje

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
(...) Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia,
Drzewa ptakom, ptaki drzewom,
Tchnienie wiatru płatkom śniegu.

1W domu widać nastrój świąteczny, wystrojona choinka, świecące lampki oraz ozdoby.. Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, abyście te kilka wspaniałych dni, spędzili w gronie rodziny, przy świątecznym stole, wiele smakowitych potraw, wspaniałych prezentów, których wyczekiwaliście przez cały rok, spełnienia Waszych najskrytszych marzeń oraz udanego, pamiętnego Sylwestra!

Życzą:

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP1.

wduszygra

Więcej…
 
Jesteśmy uczniami PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 października 2012 16:11
PASOWANIE N01
„Wśród tegorocznych 68 pierwszoklasistów jest troje uczniów sześcioletnich. Wszyscy są dobrze przygotowani do rozpoczęcia nauki  w szkole, odnajdują się w grupie rówieśniczej i potrafią podporządkować się panującemu w szkole planowi. Od kilku tygodni, tak jak wszyscy, wypełniają swoje codzienne obowiązki, a ponadto przygotowywali się z wychowawcami do pierwszego zaprezentowania się na forum szkoły. Dzisiaj odświętnie ubrani z przejęciem powtarzali słowa ślubowania, a symboliczny gest pasowania nieodwołalnie zapoczątkował nowy etap w ich życiu”.
PASOWANIE N02 

25 października dzieci z klas pierwszych przeżyły szczególny dzień. 68 uczniów z klas I a b i c  Szkoły Podstawowej nr 1 złożyło przysięgę i zostało przyjętych do braci uczniowskiej złotowskiej Jedynki.

PASOWANIE N03

Więcej…
 
100 lat nauczycielom PDF Drukuj Email
wtorek, 23 października 2012 15:25
EDU naglowek01

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był uroczyście obchodzony już 12 października. Na ten dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły uczniowie przygotowali akademię.

 

Więcej…
 
Msza święta. PDF Drukuj Email

mszarozpoczecie

Szaba Balua Jezu

Na życzenie rozśpiewanych uczniów.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 17 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni