Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości
Uroczystości szkolne
TALENTY 2014 PDF Drukuj Email
wtorek, 10 czerwca 2014 04:27

tal logo nag 00001

 

GALA TALENTÓW JEDYNKI

 

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie jak na Miejsce Odkrywców Talentów przystało zorganizowana została już po raz V uroczysta gala. Na scenie wystąpiło 118 wykonawców, którzy przeszli wcześniejsze klasowe eliminacje. Odwagi nie zabrakło nawet pierwszoklasistom, oglądać można było również dzieci z klas II, III, IV, V i VI. Tę edycję zdominowały występy taneczne, wokalne i teatralne. Uczestnicy byli naprawdę przejęci prezentacjami, widać było tremę, ale przyjazna atmosfera oraz obecność rodziców bardzo pomogła: wszyscy zrozumieli, że to przede wszystkim wspaniała zabawa! Wykonawcy stanęli na wysokości zadania, a publiczność biła im gromkie brawa. Wszyscy uczestnicy gali otrzymali pamiątkowe statuetki. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznych popisów, które mamy nadzieję, wyłonią jeszcze więcej uzdolnionych dzieci, bo przecież nie od dziś wiadomo, że Jedynka jest Szkołą Odkrywców Talentów.

Więcej…
 
Tak! On jest królem! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 stycznia 2014 12:39

jaselka NAG ok1

 

Podtrzymując piękną tradycję uczniowie naszej szkoły przygotowują jasełka, które prezentują na wigilii szkolnej. W tym roku   uczniowie klasy 3a i 3b  wraz ze swymi wychowawczyniami: Małgorzatą Mendyk i Danutą Cybulską, przedstawiły jasełka bożonarodzeniowe pt. ”Tak! On jest Królem!”.

 

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
środa, 30 października 2013 00:00

den naglowek0001a

 

den naglowek serce14 października 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I-III. Dziatwa szkolna prezentowała się wspaniale, bo tego dnia wszyscy przyszli ubrani na galowo. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy II a i II b pod okiem swoich wychowawców. Najpierw był występ, w którym młodzież popisała się swoim kunsztem recytatorskim, aktorskim, muzycznym. Po wspaniałym występie artystycznym, rozdano upominki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. W tym roku były to laurki z życzeniami. Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty życzyła takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości.

Więcej…
 
Najmłodsi Uczniowie Jedynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
niedziela, 27 października 2013 12:53

pasowanieoo1

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica

w Złotowie są już pełnoprawnymi uczniami.


Uroczysty akt pasowania na stałe zagościł w kalendarzu Jedynki. Tradycyjnie odbywa się on na pod koniec października, gdy najmłodsi uczniowie poznali już wszystkie zakamarki szkoły. W tym roku szkolnym w poczet uczniów przyjęto 84. dzieci z trzech klaspierwszych: a, b i c. Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej.

pasowanieooo1

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 lipca 2013 20:16

jedynka

Dnia 28.06.2013r. odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szk. 2012/2013.

Kolejny rok nauki dobiegł końca po dziesięciu miesiącach nauki i nastał upragniony wypoczynek- WAKACJE. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dyrektor p. Maria, Monika Klein wręczyła nagrody uczniom którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły oraz brali czynny udział w konkursach przedmiotowych.

11

1a1 1b1 1c1

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa