Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości
Uroczystości szkolne
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
środa, 30 października 2013 00:00

den naglowek0001a

 

den naglowek serce14 października 2013 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I-III. Dziatwa szkolna prezentowała się wspaniale, bo tego dnia wszyscy przyszli ubrani na galowo. Uroczystość przygotowali uczniowie klasy II a i II b pod okiem swoich wychowawców. Najpierw był występ, w którym młodzież popisała się swoim kunsztem recytatorskim, aktorskim, muzycznym. Po wspaniałym występie artystycznym, rozdano upominki dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. W tym roku były to laurki z życzeniami. Na koniec głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Wszystkim Pracownikom Oświaty życzyła takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości.

Więcej…
 
Najmłodsi Uczniowie Jedynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez KToś   
niedziela, 27 października 2013 12:53

pasowanieoo1

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica

w Złotowie są już pełnoprawnymi uczniami.


Uroczysty akt pasowania na stałe zagościł w kalendarzu Jedynki. Tradycyjnie odbywa się on na pod koniec października, gdy najmłodsi uczniowie poznali już wszystkie zakamarki szkoły. W tym roku szkolnym w poczet uczniów przyjęto 84. dzieci z trzech klaspierwszych: a, b i c. Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się już kilka tygodni wcześniej.

pasowanieooo1

Więcej…
 
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 lipca 2013 20:16

jedynka

Dnia 28.06.2013r. odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szk. 2012/2013.

Kolejny rok nauki dobiegł końca po dziesięciu miesiącach nauki i nastał upragniony wypoczynek- WAKACJE. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dyrektor p. Maria, Monika Klein wręczyła nagrody uczniom którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły oraz brali czynny udział w konkursach przedmiotowych.

11

1a1 1b1 1c1

Więcej…
 
Świętowanie 2013 PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2013 19:41
PATRON  001
 

Kolejne Święto Patrona,  jedno z najważniejszych świąt obchodzonych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie przeszło do historii; jak zawsze pełne  zabaw i radości.

PATRON001

Rocznica  utworzenia Jedynki obchodzona jest zawsze w kwietniu. Tegoroczne uroczystości 68. lecia szkoły miały na celu  przybliżenie  postaci Stanisława Staszica jako wielkiego patrioty i człowieka czynu oraz przypomnienie niezwykłej  historii szkoły.

PATRON002

Otwarcie święta  odbyło się na hali widowiskowo-sportowej z udziałem całej społeczności szkoły, zaproszonych gości, rodziców, przyjaciół i sponsorów. Gwoździem programu był  Staszicowski Turniej Piłki Nożnej, na który  zjechały  reprezentacje szkół podstawowych noszących imię Stanisława Staszica z całej Wielkopolski.  

PATRON003

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także: staszicowski konkurs pt. „Czytam Uważnie”, odbywający się po raz pierwszy  turniej „Milionerzy Jedynki” oraz Miejski Konkurs Ekologiczny. Był to niezapomniany dzień wspaniałej zabawy, a przede wszystkim  niezwykła lekcja historii. Poziom wiedzy uczniów o Szkole i Patronie jest zaskakująco wysoki.

PATRON004

Dzieci wraz z opiekunami przygotowały wystawy i gazetki, pokazy, specjalne lekcje, były także w Muzeum Staszica w Pile; udowodniły jak bardzo identyfikują się ze Szkołą i znają Patrona.

PATRON 005 

A Jedynka od chwili powstania  cały czas się rozwija, jest placówką wyjątkową, miejscem, w którym szczególnie pielęgnuje się tradycje, symbole narodowe i  patriotyzm.

Do góry ▲
 
PODSUMOWANIE PDF Drukuj Email
niedziela, 03 lutego 2013 18:11

1

2

podsumowanie

Samorząd Uczniowski z panem Damianem Powałką na czele oraz panią Barbarą Wenzką przygotował apel podsumowujący pierwszy semestr.  Uczniowie, którzy uzyskali wysoką średnią otrzymali od pani dyrektor Marii Moniki Klein pamiątkowe dyplomy. Wręczono także dyplomy i nagrody tym, którzy zostali laureatami różnych konkursów.  Na aplauz zasłużyli także dama i dżentelmen oraz sportowcy reprezentujący naszą szkołę na wielu zawodach.  Wszystkim wyróżnionym życzymy wielu dalszych sukcesów!

Dama

naj

4aa

4a

4bb

4b

4cc

4c

5aa

5a

5bb

5b

5cc

5c

6aa

6a

6bb

6b

6cc

6c

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 16 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Edmund, Marek