Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Konkursy
Turniej wiedzy sportowej PDF Drukuj
sobota, 13 lutego 2010 08:28

NAGLOWEK SPORT TURNIEJ2

 

12 lutego2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Złotowie odbyła się kolejna edycja „Turnieju wiedzy sportowej”, w którym  uczestniczyły trzyosobowe  drużyny z klas trzecich. Podczas zawodów panowała miła atmosfera, zawodnicy współzawodniczyli fair play, a atmosferę podgrzewali rówieśnicy – kibice.Turniej składał się z trzech części. Na starcie  był  test wyboru, drużyny zdobywały punkty wykazując się szczegółową znajomością zagadnień z różnych dziedzin sportowych.  Na półmetku zawodnicy zmierzyli się z krzyżówką – tu walka toczyła się o niemalże każdy punkt, zawodnicy rywalizowali na słowa, które wpisywali do diagramu.

Więcej…
 
Zmagania z ortografią PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
sobota, 28 listopada 2009 12:58

 

images

X Jubileuszowe Dyktando

o Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Złotowskiego

 

ortografia419 listopada 2009 roku odbyło się w Jastrowiu X Jubileuszowe Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii  Powiatu Złotowskiego. Zebrani w sali Ośrodka Kultury  w Jastrowiu uczestnicy rozpoczęli swe zmagania w samo południe. Pisali w czterech grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, uczniowie szkół ponad gimnazjalnych oraz dorośli.  Tekst okazał się niezwykle trudny, ponieważ zawierał mnóstwo zapożyczonych wyrazów.

Więcej…
 
Biel i czerwień PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
piątek, 20 listopada 2009 20:17

 

Patriotyczne  obrazki

 

Z okazji 91 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości ogłoszony został dla wszystkich uczniów klas I-III  konkurs plastyczny. W Tygodniu Młodego Patrioty poprzedzającym tak ważne dla każdego Polaka święto, młodzi artyści wykonywali prace na temat „Symbole narodowe” (klasy pierwsze), „Złotów – moja mała ojczyzna” (klasy drugie), natomiast klasy trzecie tworzyły na temat „Polska – moja ojczyzna”.

Więcej…
 
Jesień w przyrodzie PDF Drukuj
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 20 listopada 2009 19:52

 

Jesienny konkurs plastyczny

 

W październiku odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas I-III pt. JESI  W  PRZYRODZIE.  Jego najważniejszym celem było kształtowanie umiejętności przedstawiania zjawisk przyrodniczych  za pomocą różnych środków wyrazu plastycznego .  Dla naszych najmłodszych była to możliwość wyżycia się poprzez  różne formy działalności plastycznej.   Na lekcjach, pod opieką wychowawców dzieci wykonywały swe obrazki:

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa