Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Konkursy
Konkurs biblijny PDF Drukuj
poniedziałek, 22 marca 2010 20:39

NAGLOWEKEWANGELIA

     26 listopada 2009 r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu biblijnego „ Znam Ewangelię św. Mateusza” dla klas IV,V i VI. Uczniowie musieli wykazać się znajomością Ewangelii św. Mateusza i odpowiedzieć na 15 pytań testowych. Do etapu pierwszego przystąpiło 30 osób z klas IV-VI.

     Dnia 25 lutego 2010 r odbył się II etap konkursu ”Znam Ewangelię św. Mateusza”, do którego zakwalifikowały się 23 osoby. Uczniowie także musieli wykazać się znajomością danej Ewangelii i odpowiedzieć na 30 pytań testowych związanych z Ewangelią.

Więcej…
 
Z ortografią "za pan brat" PDF Drukuj
sobota, 20 marca 2010 07:36

naglowekorto2

     Przez cały rok uczniowie naszej szkoły zmagają się z ortografią. Wszystkim z nas znana jest znajomość ortograficznych reguł i zasad interpunkcji. I jak to zwykle bywa na dyktandach- raz jest lepiej, a raz gorzej.

Więcej…
 
Mistrzowie matematyki PDF Drukuj
piątek, 19 marca 2010 16:30

NAG MALYKANGUREK

mat18 (2)Dnia 4 marca w naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny „Mały Kangurek” dla uczniów klas II.

Klasę II „a” reprezentowali:

1.  Iza Gałązka

2. Grzegorz Guss

3. Ines Nowicka

Więcej…
 
Mała Ojczyzna PDF Drukuj
niedziela, 14 lutego 2010 17:09

naglowekojczyzna

jelenNa stałe wpisał się w życie naszej szkoły konkurs dla klas III „Złotów Moja Mała Ojczyzna” przygotowany przez panie H. Grajczak, Małgorzatę Mendyk, T. Paciejewską.  Jak co roku najstarsi z „małych” zmagali się z pytaniami o swoim regionie oraz mieście.Dzieci odpowiadały na pytania w teście, wyszukiwały na planie miasta najbardziej charakterystyczne dla naszego miasta obiekty.

Więcej…
 
Turniej wiedzy sportowej PDF Drukuj
sobota, 13 lutego 2010 08:28

NAGLOWEK SPORT TURNIEJ2

 

12 lutego2010 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Złotowie odbyła się kolejna edycja „Turnieju wiedzy sportowej”, w którym  uczestniczyły trzyosobowe  drużyny z klas trzecich. Podczas zawodów panowała miła atmosfera, zawodnicy współzawodniczyli fair play, a atmosferę podgrzewali rówieśnicy – kibice.Turniej składał się z trzech części. Na starcie  był  test wyboru, drużyny zdobywały punkty wykazując się szczegółową znajomością zagadnień z różnych dziedzin sportowych.  Na półmetku zawodnicy zmierzyli się z krzyżówką – tu walka toczyła się o niemalże każdy punkt, zawodnicy rywalizowali na słowa, które wpisywali do diagramu.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 16 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch