Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Konkursy
Z przyrodą za pan brat PDF Drukuj
wtorek, 25 maja 2010 19:56

naglowekmalyekolog

Uczniowie złotowskich szkół to wielcy miłośnicy przyrody. Już po raz kolejny udowodnili, że wiedzą jak dbać o nasze naturalne środowisko.

 

Dnia 20 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie już po raz kolejny odbył się Miejski Konkurs Ekologiczny  „Mały Ekolog”, w którym udział wzięli uczniowie klas III ze wszystkich złotowskich szkół podstawowych.

Złotowskie szkoły reprezentowali  uczniowie: 

Adriana Klaczyńska, Alicja Napora i Borys Nowicki – Szkoła Podstawowa nr 1,

Joanna Szczęśniak, Krzysztof Wilczek, Ewa Peplińska – Szkoła Podstawowa nr 2,

Aleksander Moczarski, Michał Szefler, Arkadiusz Ożga – Szkoła Podstawowa nr 3,

Wawrzyniec Matczyszyn, Martyna Jędrzejczyk, Adrian Witkowski – Zespół Szkół Katolickich.

Więcej…
 
Czytam uważnie PDF Drukuj
piątek, 14 maja 2010 15:24

naglowej czytam

         W czwartek 29 kwietnia odbył się szkolny konkurs dla klas III „Czytam uważnie”, który składał się z dwóch etapów.

         W pierwszym etapie uczestniczyli wszyscy trzecioklasiści, którzy pod opieką swoich wychowawczyń rozwiązywali specjalne testy sprawdzające poziom rozumienia czytanego tekstu. Z tego etapu wyłoniono sześcioro uczniów, którzy właśnie w czwartek przystąpili do rywalizacji.

Więcej…
 
Szkolne talenty PDF Drukuj
czwartek, 08 kwietnia 2010 17:43

naglowektalent

     W dniu 31 marca br. w Hali Sportowo-Widowiskowej został rozstrzygnięty Szkolny  Konkurs „Mam talent”. Miał on na celu wyłonienie największych talentów naszej szkoły.  Konkurs rozpoczął się od przedstawienia jury, w skład którego weszli pani Anna Reczulska jako Agnieszka Chylińska, pani Katarzyna Sadowska jako Małgorzata Foremniak oraz ksiądz Jarosław Paczkowski jako Kuba Wojewódzki. Jury w czasie występów oceniało poszczególnych uczestników i przyznawało punkty w skali od 1 do 6. Każdy miał 5 minut na prezentację swojego talentu. Konkurs uświetnił dodatkowo występ szkolnego zespołu cheerleaderek  o nazwie „Just fly”, które zaprezentowały układ taneczno-sportowy do utworu „Mambo five”. Dodatkowo występy uczniów przeplatane były pokazami talentów naszych nauczycieli. Pan Marcin Misztal zaprezentował talent matematyczny czyli technikę szybkiego dodawania liczb a pan Mariusz Ziatyk zagrał i zaśpiewał dla Nas piosenki z repertuaru Akademii Pana Kleksa.

Więcej…
 
Winners PDF Drukuj
niedziela, 28 marca 2010 06:17

naglowekwinners

     24 marca br. odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Winners”. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas IV, V i VI. Uczniowie klas IV  zmagali się z testem jednokrotnego wyboru natomiast uczniowie klas V i VI mieli do wykonania aż 13 różnego rodzaju zadań i w sumie mogli zdobyć 90 punktów.

Więcej…
 
Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce PDF Drukuj
poniedziałek, 22 marca 2010 21:12

NAGLOWEKWIELKOPOLSKA

     10 lutego 2010 t. 9. uczniów z naszej szkoły wzięło udział w etapie powiatowym XVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski w Poznaniu. Składa się z 4 etapów: szkolnego, powiatowego, rejonowego i wojewódzkiego. W konkursie wzięły udział  szkoły podstawowe i gimnazjalne powiatu złotowskiego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January