Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Konkursy
Mały Ekolog PDF Drukuj
sobota, 25 maja 2013 19:51
EKOLOG 1 NAG
 

24 kwietnia podczas Święta  Szkoły Podstawowej  nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie  miał miejsce I Miejski Konkurs Ekologiczny dla klas IV - VI.

Organizatorem oraz pomysłodawcą konkursu był PZW – Koło Miejskie Złotów oraz SP nr 1. Współpraca SP nr 1 z Panem K. Łatko –Prezesem Koła Miejskiego PZW trwa od 3 lat. Co roku od marca do czerwca, nauczycielka przyrody – p. J. Schulz wraz z panem Łatko prowadzą Szkółkę wędkarską dla dzieci, która cieszy się ogromnym powodzeniem. W tym roku w ramach wspólnie podjętych działań przyrodniczo – ekologicznych przeprowadzono wyżej wymieniony konkurs pt. „Mały Ekolog”. Wzięli w nim udział uczniowie złotowskich szkół podstawowych.

EKOLOG 2 NAG

Więcej…
 
Czytam uważnie PDF Drukuj
środa, 15 maja 2013 07:09

CZYTANIE oooo1

W środę, 24 kwietnia 2013r. z okazji Święta Szkoły odbył się II Staszicowski Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas III „Czytam uważnie”.

CZYTANIE oooo4 

Więcej…
 
Zaczytani PDF Drukuj

czytamksiazki

DSC_0363

DSC_0353

DSC_0359

Więcej…
 
KANGUR 2013 PDF Drukuj

kangur2013

kangurekKolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR już za nami. Z trudnymi zadaniami zmagało się 53 uczniów naszej szkoły. Z niecierpliwością będziemy czekać na wyniki, które najwcześniej pojawią się 21 maja.

DSC_0159

W konkursie można uzyskać następujące wyniki: wyróżnienie, wynik bardzo dobry i laureat w kategoriach: Żaczek, dawniej Kangurek (kl. II), Maluch (kl. III, IV), Beniamin (kl. V, VI).

Regulamin konkursu

Przykładowe zadania:

Kategoria Żaczek

„Żaczek” – klasy 2. szkół podstawowych;

Kategoria Maluch

„Maluch” – klasy 3. i 4. szkół podstawowych;

Kategoria Beniamin

„Beniamin” – klasy 5. i 6. szkół podstawowych;

Do góry ▲

 
Konkurs Poezji Religijnej PDF Drukuj
czwartek, 24 stycznia 2013 16:44
REL NAG1
Na przełomie października i listopada uczniowie naszej szkoły przystąpili do I Wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej „ Na moich ustach zawsze Jego chwała”, który odbył się  w Luboniu w Gimnazjum nr 2.

Konkurs był podzielony na 3 etapy i  polegał na zaprezentowaniu dwóch utworów religijnych lub ich fragmentów, jednego dowolnego i drugiego z Księgi Psalmów.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 25 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Wiktor, Cezary, Zygfryd