Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Sklepik uczniowski
Sklepik uczniowski
Udane zakupy PDF Drukuj
poniedziałek, 24 maja 2010 07:29

nagloweksklepik

     Sklepik szkolny  mieści się na parterze. Opiekunem jest p. Marcin Misztal.  Już od kilku  lat prowadzimy naszą działalność.

sklepik05

     Posiadamy szeroki asortyment produktów różnych producentów. U nas zakupisz napoje, batony, gumy do żucia i wiele innych ciekawych towarów. Każdego dnia dostarczane są do nas ciepłe drożdżówki z zaprzyjaźnionej piekarni. Stołówka szkolna przygotowuje codziennie pyszne kanapki na drugie siadanie.

sklepik08

     Sklepik uczniowski odgrywa szczególną rolę wychowawczą w działalności Samorządu Uczniowskiego. Uczy w naszej szkole samorządności i gospodarności.  Pozyskane środki przeznaczane są na szkolną działalność kulturalno- oświatową.

sklepik09

     Dla uczniów  stanowi źródło zaopatrzenia w podstawowe artykuły bez konieczności opuszczania budynku szkoły i narażania się na niebezpieczeństwa z tym związane. Daje dzieciakom możliwość zakupu  słodkiego „co nieco”, ale nie tylko, bo zwracamy uwagę na to, by znajdowały się w nim produkty „zdrowe”.

sklepik10

     Sklepik otwarty jest codziennie, na każdej przerwie uśmiechem wita dzieciaki  p. Agata. Wszyscy  grzecznie ustawiają się w kolejce, by wydać swoje kieszonkowe w jak najbardziej rozsądny sposób.

sklepik07

     Dzieciaki mówią, że "sklepik jest cool". Właśnie, wraz z p. Marcinem zastanawiają się nad nadaniem mu nazwy. Pewnie już wkrótce ogłoszą jakiś słodki konkurs.

sklepik03

Do góry ▲

 


Już czas?

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2410854

Teraz na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia