jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Sklepik uczniowski


Udane zakupy

Drukuj PDF

nagloweksklepik

     Sklepik szkolny  mieści się na parterze. Opiekunem jest p. Marcin Misztal.  Już od kilku  lat prowadzimy naszą działalność.

sklepik05

     Posiadamy szeroki asortyment produktów różnych producentów. U nas zakupisz napoje, batony, gumy do żucia i wiele innych ciekawych towarów. Każdego dnia dostarczane są do nas ciepłe drożdżówki z zaprzyjaźnionej piekarni. Stołówka szkolna przygotowuje codziennie pyszne kanapki na drugie siadanie.

sklepik08

     Sklepik uczniowski odgrywa szczególną rolę wychowawczą w działalności Samorządu Uczniowskiego. Uczy w naszej szkole samorządności i gospodarności.  Pozyskane środki przeznaczane są na szkolną działalność kulturalno- oświatową.

sklepik09

     Dla uczniów  stanowi źródło zaopatrzenia w podstawowe artykuły bez konieczności opuszczania budynku szkoły i narażania się na niebezpieczeństwa z tym związane. Daje dzieciakom możliwość zakupu  słodkiego „co nieco”, ale nie tylko, bo zwracamy uwagę na to, by znajdowały się w nim produkty „zdrowe”.

sklepik10

     Sklepik otwarty jest codziennie, na każdej przerwie uśmiechem wita dzieciaki  p. Agata. Wszyscy  grzecznie ustawiają się w kolejce, by wydać swoje kieszonkowe w jak najbardziej rozsądny sposób.

sklepik07

     Dzieciaki mówią, że "sklepik jest cool". Właśnie, wraz z p. Marcinem zastanawiają się nad nadaniem mu nazwy. Pewnie już wkrótce ogłoszą jakiś słodki konkurs.

sklepik03

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January