Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Wybory
Wybraliśmy Samorząd PDF Drukuj
czwartek, 30 czerwca 2011 00:00
naglowek samorzadwybrany01

W dniu 23 maja 2011 roku w naszej szkole odbyły się wybory do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas I-III i IV-VI mogli oddać swój głos na 25 kandydatów. 

WYNIKI WYBORÓW 

W dniu 23 maja komisja wyborcza w składzie:

Weronika Milewska (przewodnicząca SU),

Mikołaj Jarczyński (członek SU),

 Danuta Wegner-Górzewska  (opiekun SU),

naglowek samorzadwybrany03 

Więcej…
 
Wybory do SU 2011 PDF Drukuj
niedziela, 15 maja 2011 08:35

wybory nagloweek

WYBORY 2011

23 MAJA

Klasy IV-VI głosują na 2 i 3 godzinie lekcyjnej.

Klasy I-III głosują na 4 i 5 godzinie lekcyjnej.

 

KANDYDACI DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

zestawienie alfabetyczne

01 Biecka Paulina     02 Biesek Marta

03 Fijałkowski Adrian     04 Fornalska Marika

05 Gałązka Iza     06 Głyżewska Zuzia

07 Gogolińska Julia     08 Grabowska Klaudia

08b Hołubek Kinga     09 Jaroch Bartek

10 Klaczyńska Ada     11 Kołodziej Daria

12 Leszczyński Stasiu     13 Napora Ala

14 Nowak Nikola     15 Osada Szymon

16 Relinger Mateusz     17 Sawicka Marta

18 Sójka Wiktoria     19 Szczygielska Klaudia

20 Szczygielska Natalia     21 Szymkowiak Michał

21b Traczyk Julia     22 Weimann Filip

23 Wójcik Hania

Do góry ▲

 
Nowy Samorząd PDF Drukuj
czwartek, 10 czerwca 2010 05:54

naglowek samorz

W dniu 31 maja i 1 czerwca 2010 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas I, II i III głosowali na swoich kandydatów w dniu 31 maja, natomiast uczniowie klas IV, V i VI mogli oddać swój głos w dniu 1 czerwca.

 wybory w tekscie01

 

WYNIKI WYBORÓW

W dniu 1 czerwca komisja wyborcza w składzie:

             Mateusz Kaźmierowski

             Katarzyna Kasińska

             Daria Kołodziej

             Danuta Wegner-Górzewska – opiekun SU

stwierdziła, iż  w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego udział wzięło 424 uczniów i nauczycieli, głosów ważnych oddano 399, nieważnych 25.

Pierwsze osiem osób, które uzyskały największą liczbę głosów weszło do nowej Rady Samorządu Uczniowskiego. Są to następujący uczniowie:

1. Filip Weimann 172 głosy

2. Stanisław Leszczyński 156 głosów

3. Eryk Kulengowski 153 głosy

4. Hanna Wójcik 143 głosy

5. Kinga Hołubek 136 głosów

6. Mikołaj Jarczyński 136 głosów

7. Ewelina Reczulska 118 głosów

8.Weronika Milewska 116 głosów    

Więcej…
 
Wybory do SU
niedziela, 23 maja 2010 08:25

A.naglowekkogowybrac

PAMIĘTAJ:

31 maja głosują uczniowie z klas I-III

1 czerwca głosują uczniowie z klas IV - VI

  

KANDYDACI DO RADY SU

zestawienie alfabetyczne

 BiesekMarta01     BuliczAnia02 

 CieślakBasia03     CybulskaPla04

Więcej…
 
Regulamin wyborów SU PDF Drukuj
niedziela, 23 maja 2010 07:55

A.naglowek regulamin

x.paragraf1

1. Podstawę prawną niniejszego regulaminu stanowi Ustawa z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty ( tj. Dz. U. nr 95, p.425 r.1991/art.55, z późniejszymi zmianami ) oraz Statut Szkoły Podstawowej nr 1 w Złotowie.

2. Ilekroć w regulaminie mówi się o szkole, należy przez to rozumieć SP nr 1 w Złotowie.

3. W szkole działa Samorząd Uczniowski, zwany dalej „samorządem”, będący jej społecznym organem.

x.paragraf2

1. Na początku roku szkolnego odbywają się wybory Rad Klasowych, według zasad ustalonych w danej klasie.

2. Wybory Rady SU przeprowadza Komisja Wyborcza, w skład której wchodzą przedstawiciele obecnie działającego Samorządu.

3. Komisję Wyborczą powołuje się w składzie trzy osobowym; w skład Komisji Wyborczej nie mogą wchodzić kandydaci do Rady SU.

4. Wybory odbywają się w głosowaniu tajnym, równym, powszechnym i bezpośrednim.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Już czas?

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2410854

Teraz na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia