Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

Witaj w naszej szkole Pływanie Powiatowe Zawody Pływackie`17

Warning: opendir(//images/stories/plywaniepowiat) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /plugins/content/jwsig.php on line 100
Powiatowe Zawody Pływackie`17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 20 października 2017 00:00

plywanie

POWIATOWE ZAWODY 

PŁYWACKIE 2017

 

Zawody pływackie odbyły się w dniu 17.10.2017r (wtorek) na pływalni „Laguna”. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie, przy współpracy z ZCAS.  Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły z powiatu złotowskiego:

·         Szkoła Podstawowa Nr 1 w Złotowie

·         Szkoła Podstawowa Nr 2 w Złotowie

·         Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie

Zawody rozpoczęły się o godz. 900   przywitaniem wszystkich osób , przybyłych na zawody. Następnie odbyły się starty indywidualne dziewcząt, później chłopców z trzech złotowskich szkół. Najwyższe lokaty ( I miejsce), pośród uczniów naszej szkoły, zajęli:

styl grzbietowy: Wiktoria Muszczek, Maria Zamczyk, Jan Siciński.

styl klasyczny: Milena Hoszek, Julianna Jesion, Tymon Ćwiszewski.

styl dowolny : Katarzyna Skrzypa.

II miejsce: Daria Sieg, Hanna Jabłońska, Bartosz Bazylak, Miłosz Czapski.

III miejsce: Muszczek Kamil.

Na końcu rozegrano, wzbudzające najwięcej emocji -  wyścigi sztafetowe . Wyniki poszczególnych szkół w sztafecie :8 x25 mDZIEWCZĄT 

I M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1 W ZŁOTOWIE / 2:56,47/

   II M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 3 W ZŁOTOWIE / 3:24,00/
  III M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2 W ZŁOTOWIE / 3:23,57/

Wyniki poszczególnych szkół w sztafecie  8x 25 m CHŁOPCÓW 10

I M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 3 W ZŁOTOWIE / 2:57,28/
     II M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 2 W ZŁOTOWIE / 2:58,37/
    III M – SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 1 W ZŁOTOWIE / 3:12,10/

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt SP1:

Julianna Jesion, Julia Bielecka, Katarzyna Skrzypa, Daria Sieg, Wiktoria Muszczek. Milena Hoszek, Maria Kasińska, Hanna Jabłońska ,Maria Zamczyk, Martyna Klóska, Milena Hoszek, Diana Słomian, Gabriela Kusz.

Skład drużyny chłopców SP1:

Diego Komorowski, Marcin Manikowski, Bartosz,  Bazylak, Miłosz Czapski, Adam Zachęć, Tomasz Cybulski, Kamil Muszczek, Tymon Ćwiszewski, Jan Siciński, Jakub Pająk, Franciszek Kucharz.

Zawody zakończyły się   wręczeniem medali, pucharów i dyplomów  przez kierownika pływalni -Tadeusza Drobczyńskiego. 

Organizator  gratuluje zwycięskim szkołom i życzy dalszych sukcesów w etapie wojewódzkim, a osobom, które pomagały w przygotowaniu zawodów składa podziękowania.

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon