Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości Bezpiecznie z Mrówką
Bezpiecznie z Mrówką PDF Drukuj Email
czwartek, 21 września 2017 00:00

mrowka1

BĄDŹ BEZPIECZNY

NA DRODZE

PSB-Mrówka, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Złotowie przeprowadziły w naszej szkole akcję pt. „Bezpieczna droga do szkoły, do domu”. Do akcji dołączył również Blue Dolphin Tapes. Maskotki: Mrówki i Delfin pomagały funkcjonariuszom Policji przypomnieć najmłodszym, podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Obdarowywały także dzieci odblaskowymi kamizelkami i opaskami. Spotkanie miało uświadomić maluchy o zagrożeniach, jakie wynikają z bycia niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego.

 

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa