Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Rozmaitości Dzień kropki w Jedynce
Dzień kropki w Jedynce PDF Drukuj Email
niedziela, 17 września 2017 00:00

kropka n1

DZIEŃ KROPKI W JEDYNCE

14 września po raz pierwszy  obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia i my byliśmy wyjątkowo kreatywni. Na ubraniach uczniów, nauczycieli można było zauważyć wiele kropek. Niemal wszyscy poznali historię Vashti- dziewczynki, która dzięki małej kropce odkryła swój talent. My też odkrywaliśmy swoje talenty i rysowaliśmy kropkowe dzieła. Cały dzień myśleliśmy twórczo i kreatywnie, poszukiwaliśmy kropek i bawiliśmy się kropkami. Z wykonanych w tym dniu prac powstała gazetka ścienna „ Mała kropka - wielkie dzieła klas 1-3”. Każdy uczeń mógł też wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie w foto –budce. Dzień ten był wesoły, ciekawy i mega zakropkowany, a co najważniejsze – pozbawiony zdania: „Ja tego nie umiem”.  Dzień Kropki przygotowały: pani Anita Ślawska i Joanna Zawisza.

 

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa