Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Konkursy Mistrzynie powiatu
Mistrzynie powiatu PDF Drukuj
czwartek, 24 listopada 2016 00:00

kalinan001

kalinan003

Listopad okazał się miesiącem sprzyjającym sukcesom naszych uczniów. 23 listopada w odbywającym się w Jastrowiu XVII Powiatowym Dyktandzie dwie uczennice klas szóstych zwyciężyły w  konkursie; Aleksandra Tessmer z 6a  zajęła drugie miejsce, natomiast Kalina Ćwiszewska z 6b zdobyła tytuł Powiatowego Mistrza Ortografii. Szkołę reprezentowały także Justyna Sieg z 6b i Urszula Majerska z 6a. Sukces dziewczynek  jest dowodem na to, że nauczyciele potrafią umiejętnie rozwijać w podopiecznych talenty i zainteresowania oraz motywować do ciężkiej, uczciwej i wytężonej pracy. Przygotowywaniem uczennic do konkursu zajęła się Pani Anna Mazurek. 

kalinan002

Do góry ▲

 

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 26 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa