Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Matematyczne ASY PDF Drukuj
czwartek, 13 października 2016 00:00

mat.n001

mat.n002

logosowa

Od września w naszej szkole realizowany jest projekt  "Matematyczne asy ". Głównym celem projektu jest rozwój zainteresowań i uzdolnień matematycznych. W zajęciach uczestniczy dziesięcioro wytypowanych przez wychowawców trzecioklasistów.

 

"Matematyczne asy" pracują we wszystkich złotowskich szkołach podstawowych. Zajęcia prowadzone będą do marca, podsumowaniem  projektu, po eliminacjach szkolnych, będzie przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Matematyczny. Podczas konkursu zostanie wyłoniony Mistrz Matematyki klas III Szkół Podstawowych miasta Złotowa.

 

Projekt prowadzony jest przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ OŚWIATY W ZŁOTOWIE, które poprzez udział w konkursie na realizację zadań w zakresie rozwoju edukacji matematycznej Fundacji mBank, pozyskało środki finansowe na wykonanie zadania.

 

Dodatkowo do szkoły zakupiono pomoce dydaktyczne uatrakcyjniające naukę matematyki oraz wyzwalające twórcze i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów. Pomoce będą służyć uczniom również po zakończeniu realizacji zadania.

 

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Piotra, Michaa, Ziemowita