Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Uroczystości Dyplomy i medale dla najlepszych
Dyplomy i medale dla najlepszych PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2016 00:00

koniecsemestrun))))1a

koniecsemestrun))))3a

 

Zakończył się  I semestr roku szkolnego 2015/2016 i przyszedł czas na zasłużone ferie. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie  podczas uroczystych apeli podsumowujących zostali  zapoznani z wynikami w nauce, a najlepsi uczniowie zostali uhonorowani dyplomami i medalami. 78 uczniów z klas IV-VI i 153  z klas I-III  uczniów otrzymało dyplomy „Za pilność i sukcesy w nauce”. Specjalnie przygotowane na tę okazję  medale otrzymali uczniowie z najwyższą średnią;  złoty medal: Kalina Ćwiszewska z 5b ze średnią ocen 5,85. Srebrne medale , aż trzy otrzymały uczennice z  4c ze średnią  5,75: Zuzanna Milczyńska, Daria Sieg i Emilia Usyk. A Iga Barczak z 6a i Anna Hałasowska  z 6b ze średnią 5,73 otrzymały medale brązowe. „Dyplom klasy na medal” za najwyższe wyniki w nauce otrzymała  klasa 4c, ze średnią ocen 4,89.

koniecsemestrun))))2

Cieszymy się z wysokich wyników edukacyjnych naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim  i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Teraz czas na odpoczynek, gry i zabawy. Wszystkim życzymy miłych i udanych ferii!

(gallery}koniecsemestru2015.2016{/gallery}

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw