Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Piłka siatkowa Siatkarskie zmagania w Miastku
Siatkarskie zmagania w Miastku PDF Drukuj Email
sobota, 31 października 2015 00:00

miastko N001

miastko N002

 

27 X 2015r  w  Hali  Sportowej  Ośrodka  Sportu  i  Rekreacji  w  Miastku  po  raz  kolejny  odbył  się  Ogólnopolski  Turniej  Mini  Piłki  Siatkowej  o  Puchar  Dyrektora  Szkoły  Podstawowej  nr 1  z  Oddziałami  Sportowymi  w  Miastku.  Obok  ekip  z  Koszalina, Słupska, Miastka  jak  co  roku  swój  udział  w  turnieju  zaznaczyły  młode  siatkarki  Szkoły  Podstawowej nr 1 im Stanisława  Staszica  w  Złotowie.  Rozgrywki  odbywały  się  w  dwóch  kategoriach  wiekowych – klasy V grały  „trójkami”,  klasy VI „czwórkami”.  W  klasach V  do  rozgrywek  przystąpiło 12 zespołów natomiast w  klasach  VI  7  drużyn. Rywalizacja  z  drużynami  posiadającymi  od  lat  klasy  sportowe o profilu siatkarskim  dla  młodych  „złotowianek”  była  niezwykle  trudna  i  ciężka.   W tak doborowym towarzystwie występ młodych siatkarek naszej szkoły wypadł zupełnie przyzwoicie, szczególnie klasy VI pokazały na co je stać. Jest to tym bardziej dobry prognostyk przed zbliżającym się XVI Mikołajkowym Turniejem Piłki Siatkowej, który odbędzie się 4 XII 2015r w naszej szkole.                                                                                                  

Klasyfikacja  końcowa  zawodów:

Klasy VI „czwórki”

I miejsce -  Koszalin I

II miejsce – Miastko I

III miejsce – SP 1 Złotów  (skład drużyny: Aleksandra Guss, Nina Suchy, Maja Ziarnik, Oliwia  Szczepkowska, Michalina Traczyk)

Klasy  V „trójki”

I miejsce – Miastko III

IX miejsce – SP 1  Złotów (skład drużyny: Maja Tomków, Klaudia Sołtys, Julia Pikulik,  Wiktoria Kott)

Trener zespołu:  Mirosław  Głyżewski

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw