Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Piłka ręczna Finał Rejonu Pilskiego
Finał Rejonu Pilskiego PDF Drukuj

reczna nag 2015

Finał   Rejonu  Pilskiego  w  Piłce  Ręcznej  Dziewcząt

Dzięki   Mistrzostwu  Rejonu  zdobytemu  w  ubiegłym  roku  szkolnym prawo  organizacji  tegorocznych  finałów  rejonu  pilskiego  w  piłce  ręcznej  dziewcząt  przypadło  naszej  szkole. Finał  XVI Igrzysk Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt  odbył  się 09 II 2015r  w  hali  widowiskowo-sportowej. W  tym  dniu  do  Złotowa  zjechały  ekipy  reprezentujące  powiaty:

 -pilski  (Szkoła  Podstawowa nr 2 w Pile),

-chodzieski (Szkoła Podstawowa w Budzyniu),

 -czarnkowsko-trzcianecki (Szkoła Podstawowa w Pęckowie),

-wągrowiecki (Szkoła Podstawowa nr 3  w  Wągrowcu),

- powiat  złotowski  reprezentowały  dwie  szkoły  Szkoła  Podstawowa w Kleszczynie  oraz  gospodarze turnieju  Szkoła  Podstawowa nr 1 w Złotowie.

 

Mecze  eliminacyjne  rozegrano  w  dwóch  grupach  następnie  drużyny  które  zajęły  trzecie  miejsce  w  eliminacjach  grały  o  miejsce V, zespoły  z  drugiego  miejsca  o  miejsce  III  a  zespoły  z  pierwszego  miejsca  zagrały  o  tytuł  Mistrza  Rejonu  Pilskiego.   Nasza  szkoła  w  rundzie  eliminacyjnej  zajęła I miejsce  i  w  meczu  finałowym  spotkała  się  z  młodymi  „szczypiornistkami”  reprezentującymi  powiat  pilski  tj. Szkołą Podstawową nr 2 z Piły.

Mecz  o   pierwsze  miejsce  był  bardzo  zacięty  i  wyrównany, ostatecznie 6 do 4  zwyciężyły  dziewczęta  SP 2 Piła  i  to  one  reprezentować  będą  Rejon  Pilski  w  zawodach  wojewódzkich.  Mimo  porażki  duże  słowa  uznania za  zdobycie  wicemistrzostwa  należą  się  naszym  dziewczętom,  które  po  raz  kolejny  udowodniły, że  potrafią  grać  w  piłkę  ręczną.

Klasyfikacja  końcowa  turnieju:

I  miejsce – Szkoła  Podstawowa nr 2  z  Piły,

II  miejsce – Szkoła  Podstawowa nr 1  ze  Złotowa,

III  miejsce – Szkoła  Podstawowa  z  Pęckowa,

IV  miejsce – Szkoła  Podstawowa  z  Kleszczyny,

V  miejsce – Szkoła  Podstawowa  nr 3  z  Wągrowca,

VI  miejsce – Szkoła  Podstawowa  z  Budzynia.     

Skład  drużyny: Julia  Goska (kapitan), Hanna Ciozda, Michalina Tojza, Julia Jasiak, Wiktoria Siutkowska, Julia Bajor, Karolina Brzezińska, Julia Stelmach, Maja Wasińska, Aleksandra Guss, Malwina Małysza, Weronika Warpińska,  Nina  Sucha, trenerem  zespołu  jest  Mirosław Głyżewski

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 11 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy