Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Nasi najlepsi Medale dla najlepszych
Medale dla najlepszych PDF Drukuj
piątek, 13 lutego 2015 00:00

medal003

ZŁOTO, SREBRO I BRĄZ  DLA  NAJLEPSZYCH

 

 

Pierwszy semestr za nami, nadszedł czas podsumowań i gratulacji. Najlepsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie zostali uhonorowani podczas galowego apelu.Uczniom pogratulowali dyrektor szkoły Maria Monika Klein i przedstawiciele Rady Rodziców Robert Bagniewski i Daniela Manikowska. Dyplomy „Za pilność i sukcesy w nauce”  odebrało 71 najlepszych uczniów z klas 4-6. Specjalnie przygotowane na tę okazję  medale: złoty, srebrny i brązowy otrzymali uczniowie z najwyższą średnią : Julia Goska z 6c - 5,82, ex aequo Kalina Ćwiszewska z 4b oraz  Szymon Rzechtalski  z kl. 4a-5,75  i Iga Barczak  z 5a -5, 72. Za najwyższe wyniki klasa 6a, ze średnią ocen 4,79 otrzymała „Dyplom klasy na medal”. Cieszymy się z wysokich wyników edukacyjnych naszych uczniów i wspieramy w ich aspiracjach. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

med00

Do góry ▲

 

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw