Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Przekaż swój 1%
Przekaż swój 1% PDF Drukuj
środa, 14 marca 2018 00:00

pit2018.1

jedynka dzieciom logo2       ST opp1

Stowarzyszenie Jedynka-dzieciom

posiada status

ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

potwierdzony przez Sąd Rejonowy w Poznaniu.

krs

 

ST2 

Oznacza to, że osoby, które w ciągu roku zarobiły opodatkowane pieniądze, mogą przekazać 1 % należnego podatku na konto Stowarzyszenia. W związku z kończącym się rokiem rozliczeniowym 2014r. pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe. Przekazane przez Państwa kwoty wracają na konto naszej szkoły i zostaną wykorzystane na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie.

 

Prosimy o wskazanie w rozliczeniu PIT-37 w sekcji I wpisanie numeru KRS: 0000 359334 oraz wyliczoną kwotę 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. W dodatkowych informacjach (poz.128 formularza PIT-37) można wpisać: "Stowarzyszenie Jedynka-dzieciom".

 

Dziękujemy za okazaną pomoc szkole.

pit2018.2

Do góry ▲

 

 

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Kwiecień 2018    |    Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon