Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Święta Jasełka w Jedynce
Jasełka w Jedynce PDF Drukuj

naglowek jaselka 2014 ok

Okres świąt jest wyjątkowy, a jednocześnie za każdym razem inny.

W piątek - 19 grudnia b.r., w ostatnim przedświątecznym dniu nauki uczniowie naszej szkoły spotkali się na sali gimnastycznej, by zobaczyć tradycyjnie już przygotowywane na ten dzień jasełka.

 

 

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas III „a” i III „b” pod przewodnictwem katechetki A. Jaguś i nauczycieli I. Budnik i J. Zawisza, wsparci chórkiem uczniów z klas IV – VI pod przewodnictwem T. Mendyka.

Mali artyści przekazali swoim kolegom piękne orędzie bożonarodzeniowe,  że Pan Jezus przychodzi do każdego z nas, że w każdym jest takie „małe Betlejem”, w którym rodzi się Chrystus. Następnie rozpoczęły się wigilie klasowe, łamanie opłatka, śpiew kolęd, a wszystkim uczniom i nauczycielom udzieliła się już świąteczna atmosfera.

"Bo jeszcze tylko krótka chwila, a przyjdzie Ten,

który nadchodzi, i nie będzie zwlekał."

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusawa, Bogusaw