Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Biblioteka O Złotowie wiemy wszystko
O Złotowie wiemy wszystko PDF Drukuj Email
piątek, 14 marca 2014 00:00

zotow naglowek01

 

W czwartek 20 lutego w bibliotece szkolnej reprezentanci klas trzecich wzięli udział w konkursie sprawdzającym wiedzę z zakresu wiadomości o naszym mieście i regionie.

Uczniowie rozwiązywali różnorodne zadania m.in. test sprawdzający wiadomości o naszym mieście, rozpoznawali na prezentacji multimedialnej obiekty Złotowa, wykazywali się znajomością nazw ulic, jezior, zwierząt, pomników. Musieli wskazać błędy w herbie, oraz wysłuchując utworów muzycznych rozpoznać hejnał naszego miasta.

Do konkursu po wstępnych eliminacjach w poszczególnych klasach przystąpili:

z klasy III a – Urszula Majerska, Szymon Urban i Szymon Rzechtalski

z klasy III b – Maria Kasińska, Marceli Kamiński i Jakub Jarka

z klasy III c – Natalia Piątek, Marisa Drop i Oliwia Tomczyk

 

Uczniowie z dużym zaangażowaniem przystępowali do kolejnych zadań konkursu wykazując się dużą wiedzą i znajomością tematu.

Po sprawdzeniu testu, kart pracy i podliczeniu punktów, które skrupulatnie zapisywała komisja w skład której wchodziły: p. dyrektor M.M. Klein, p. K. Sadowska, T. Paciejewska , A. Wincaszek ogłoszone zostały wyniki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce I – Maria Kasińska z klasy IIIb

Miejsce II – Szymon Rzechtalski z klasy IIIa

Miejsce III – Urszula Majerska z klasy IIIa

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w konkursach w klasach starszych sprawdzających wiadomości z zakresu wiedzy o Wielkopolsce, gdyż wiadomości o naszym mieście macie w „małym paluszku”.

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Apoloniusz, Bogusawa, Bogusaw