jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole

Nauka przez doświadczenie.

Drukuj PDF

1

2

212 kwietnia 2013r. uczniowie klasy drugiej i czwartej odwiedzili Bank PKO w Złotowie. Członkowie SKO z naszej szkoły wraz z opiekunem zobaczyli poszczególne stanowiska pracy (tzw. salę operacyjną), poznali podstawowe zasady funkcjonowania banku oraz uzyskali odpowiedzi na szereg zadawanych przez nie pytań. Uczniowie spotkali się także z Panem Prezesem, który w interesujący sposób przybliżył historię powstania Banków. Dzieci mogły dowiedzieć się m. in. jak działa bankomat i w jaki sposób bezpiecznie korzystać z tego urządzenia. Pani kasjerka zademonstrowała nam specjalne maszynki do liczenia monet i banknotów. Oglądaliśmy także banknoty pod światłem UV. Następnie czekała na nas słodka niespodzianka z worka menniczego.

Dzięki tej wycieczce i spotkaniu z pracownikami Banku członkowie SKO z naszej szkoły znacznie poszerzyli swoją wiedzę na temat bankowości oraz utwierdzili się w nawyku świadomego oszczędzania.

3

4

D5123

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 12 Grudzień 2018    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Aleksandra, Dagmara