Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Prymuska PDF Drukuj
czwartek, 30 czerwca 2011 00:00
naglowekprymuska
 

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Staszica  w Złotowie w każdym roku szkolnym wybiera się jednego, bądź więcej prymusów szkoły. Warunki otrzymania tego zaszczytnego tytułu określa regulamin nagród.

daria1 

 

 

Tytuł "Prymusa Szkoły" otrzymać może uczeń, który osiąga średnią ocen  6,0 , bierze udział (osiąga sukcesy) w konkursach, olimpiadach szkolnych i pozaszkolnych, godnie reprezentuje szkołę w środowisku i spełnia wymogi na ocenę wzorową z zachowania.

daria2

Tegoroczną Prymuską jest Daria Kołodziej z klasy Vb; Laureatka Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, finalistka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego, przewodnicząca Samorządu Szkolnego, harcerka i bardzo sympatyczna uczennica.

daria3

Specjalnie wybity na te okazję Medal Patrona Szkoły Stanisława Staszica, na którym widnieje z jednej strony tarcza szkoły, z drugiej zaś znajduje się wizerunek Stanisława Staszica i tytuł „Prymusa Szkoły” wręczyła dyrektor Maria Monika Klein, Przewodniczący Rady Miasta Stanisław Pikulik oraz Przewodniczący Rady Rodziców Arkadiusz Mielke.

Darii  i jej Rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu!

daria4

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw