Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Prymus szkoły PDF Drukuj
niedziela, 04 lipca 2010 08:44

prym nag oki

Kacper Wagner to uczeń, który jako pierwszy w historii szkoły otrzymał tytuł „Prymusa Szkoły” za rzetelną naukę i wzorową postawę oraz imponującą średnią 6,0. Sam o sobie mówi, że jest zwyczajnym chłopcem, lubiącym grać w piłkę i gry komputerowe, a także jeździć na rowerze. Jak każdy ma marzenia – bardzo pragnie posiadać psa. Jedno z nich udało się spełnić, dzięki otrzymanemu wcześniej stypendium – dostał upragnionego laptopa. Na pytanie, jak przyjął wiadomość o tak wysokiej średniej, stwierdził: „sam się zdziwiłem, że mam taką średnią”. Dodał też, że aby osiągnąć taki wynik, musiał czasami włożyć dużo wysiłku w naukę.

05

 Zakończenie roku było wyjątkową chwilą. Z rąk pani dyrektor Marii Moniki Klein otrzymał  pamiątkowy Medal Patrona Szkoły Stanisława Staszica. ”Nie wiedziałem, że go dostanę. Ten medal to wyróżnienie” -mówił Kacper –„W głębi duszy tak się cieszyłem, że chciało mi się skakać.”

01

Nie tylko on cieszył się swoim sukcesem, razem z nim byli jego rodzice, ale największe owacje otrzymał od swojej klasy.

02

Tata Kacpra przyznał, że na początku musiał motywować syna do nauki, przypominając o obowiązku odrabiania lekcji, ale z czasem okazało się to zbędne. Kacper miał czasami chwile zwątpienia, ale nie poddawał się. „Warto było” stwierdził tata, bo „szóstka to ocena na którą trzeba zapracować”. A Kacper otrzymał szóstki ze wszystkich przedmiotów.

04

Rok temu, Kacper stwierdził, że kończąc klasę piątą pokaże wszystkim na co go stać i ile może osiągnąć. Taki sam plan ma na kolejny rok szkolny. Głównym celem obecnie jest jak najlepsze napisanie sprawdzianu klas szóstych oraz nagroda, za uzyskanie najwyższej liczby punktów na nim.

03

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 23 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysaw