Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Konkursy Konkurs biblijny
Konkurs biblijny PDF Drukuj
poniedziałek, 22 marca 2010 20:39

NAGLOWEKEWANGELIA

     26 listopada 2009 r. odbył się w naszej szkole I etap konkursu biblijnego „ Znam Ewangelię św. Mateusza” dla klas IV,V i VI. Uczniowie musieli wykazać się znajomością Ewangelii św. Mateusza i odpowiedzieć na 15 pytań testowych. Do etapu pierwszego przystąpiło 30 osób z klas IV-VI.

     Dnia 25 lutego 2010 r odbył się II etap konkursu ”Znam Ewangelię św. Mateusza”, do którego zakwalifikowały się 23 osoby. Uczniowie także musieli wykazać się znajomością danej Ewangelii i odpowiedzieć na 30 pytań testowych związanych z Ewangelią.

ewangelia2

     Głównym celem Konkursu Biblijnego było zachęcenie uczniów do pogłębienia znajomości Pisma Świętego i uczynienia z niego Księgi Życia, jak również ukazania, że Ewangelia to księga, która nie nudzi, a zawiera wiele cennych treści które można wykorzystać  w codziennym życiu.

     Podczas wielkopostnych rekolekcji szkolnych, dnia 16 marca 2010 r. po uroczystej Mszy Świętej, ogłoszono wyniki i wręczono nagrody rzeczowe i dyplomy.

     Nagrody wyróżnienia –dyplomy i aniołki otrzymali: Wojtek Bukowski, Ksawery Chmielecki, Weronika Milewska, Ewelina Reczulska, Marta Biesek, Magdalena Bulicz, Jakub Jabłoński,  Jakub Płaczek, Natalia Przytuła, Joanna Smusz, Jan Izdebski, Maciej Szczubełek, Katarzyna Kasińska, Mikołaj Jagodziński, Szymon Osada, Kinga Rembecka, Lena Białkowska, Michalina Hernik.

    Trzy pierwsze miejsca otrzymały- Pismo Święte Nowego Testamentu, kubki z logo religijnym, dyplomy, a także ocenę celującą z religii.

 I miejsce (uzyskawszy 27 punków)

Daria Kołodziej            

Zuzanna Karbowska

Karolina Pawlak

II miejsce (uzyskawszy 25 punktów)

Wojciech Osada

 III miejsce(uzyskawszy 24 punkty)

Remigiusz Karbowski

ewangelia3

Wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zdobywcom trzech pierwszych miejsc serdecznie GRATULUJEMY!!!!

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli