Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Witaj w naszej szkole Akcje Projekty Z podwórka do Parlamentu
Z podwórka do Parlamentu PDF Drukuj
sobota, 30 stycznia 2010 17:44

SejmOd dnia 1 grudnia 2009 roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Złotowie, przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego projektu, pt. „Z podwórka do Parlamentu”. W ramach projektu obradować będą Sejmiki Dziecięce pod hasłem „Dziecięcy świat bez przemocy” organizowane w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim.

zpodwórka

Ogólnym celem projektu jest wzbudzenie obywatelskiej postawy szerszego społeczeństwa wobec przemocy oraz przekazanie poprzez Sejmiki wiedzy i umiejętności na temat zapobiegania tym zjawiskom, a także udzielania pomocy pokrzywdzonym.

         Nasza szkoła również została zaproszona do realizacji tego projektu a reprezentować nas będą uczniowie klas szóstych: Kinga Rembecka, Karolina Wesoły i Mikołaj Jagodziński. Pierwsze spotkanie odbyło się  już na początku stycznia w siedzibie TPD.

 

                                              Samorząd Uczniowski

Do góry ▲

 

 

Już czas?

Licznik odwiedzin

Odsłon : 2410854

Teraz na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, ukasza, Bogumia