jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole

Z podwórka do Parlamentu

Drukuj PDF

SejmOd dnia 1 grudnia 2009 roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Złotowie, przystąpiło do realizacji ogólnopolskiego projektu, pt. „Z podwórka do Parlamentu”. W ramach projektu obradować będą Sejmiki Dziecięce pod hasłem „Dziecięcy świat bez przemocy” organizowane w dwóch etapach: powiatowym i wojewódzkim.

zpodwórka

Ogólnym celem projektu jest wzbudzenie obywatelskiej postawy szerszego społeczeństwa wobec przemocy oraz przekazanie poprzez Sejmiki wiedzy i umiejętności na temat zapobiegania tym zjawiskom, a także udzielania pomocy pokrzywdzonym.

         Nasza szkoła również została zaproszona do realizacji tego projektu a reprezentować nas będą uczniowie klas szóstych: Kinga Rembecka, Karolina Wesoły i Mikołaj Jagodziński. Pierwsze spotkanie odbyło się  już na początku stycznia w siedzibie TPD.

 

                                              Samorząd Uczniowski

Do góry ▲

 

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 19 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, January