jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Wycieczki


Warsztaty decoupage

Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

warsztaty deco n001

warsztaty deco n002

Więcej…
 

Byliśmy w Poznaniu

Drukuj PDF

poznan.n001

poznan.n002

Więcej…
 

Na zamku w Gniewie

Drukuj PDF

ANAG GNIEW000002

Witam! Nazywam się Klaudia i chodzę do klasy III B SP1 Złotów i razem z moją klasą byłam na 2 dniowej wycieczce na zamku w Gniewie.

 

Zaczęło się od spotkania na boisku szkolnym, gdzie nasz wychowawca pan Krzyś Tyranowicz zliczył wszystkie dzieci. Naszą przygodę zaplanowaliśmy wspólnie z klasą III B z SP2 Złotów. Aby klasy się nie pomyliły pan nazwał nas „Krzysiaczkami”. 
Gdy podjechał autokar, spakowaliśmy bagaże i wyruszyliśmy w drogę – kierunek Gniew. Jechaliśmy trzy i pół godziny, aż wreszcie dojechaliśmy do celu.

A NAGLOWEK biskupin 01

Najpierw był obiad, potem żywa lekcja historii na której dowiedzieliśmy się, jak wyglądali rycerze za czasów Piastów. Usłyszeliśmy ile kosztowały zbroje i ile ważyły.

Więcej…
 

W wiosce indiańskiej

Drukuj PDF

naglowek 001010

Każde dziecko i prawie każdy dorosły marzył kiedyś, aby postrzelać z łuku, rzucić włócznią, czy spróbować sił w polowaniu z dmuchawki.

n3333

Aby choć część naszych marzeń się ziściła, udaliśmy się do położonej w Łochowie, na skraju Puszczy Noteckiej, wioski indiańskiej. Tam, nad Kanałem Noteckim w zupełnej głuszy, przed tuzinem indiańskich tipi czekali na nas wiodący koczownicze życie mieszkańcy wioski. To oni zapoznali nas z kulturą i zwyczajami Indian. Po krótkiej lekcji nadszedł czas na zabawę. Każdy z nas mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy wojownik strzelając z łuku, rzucając włócznią czy pokonując traperski tor przeszkód.

Więcej…
 

Byliśmy w Łodzi

Drukuj PDF

naglowek lodz2

         relacja Darii Kołodziej

          Dnia 21 czerwca wyjechaliśmy na dwudniową wycieczkę do Łodzi, której organizatorem była Fundacja „Złotowianka”. Wycieczka ta była nagrodą w konkursie Klasa na SZÓSTKĘ.

         Po przyjeździe do Łodzi udaliśmy się do Experymentarium. Jest to ośrodek typu discovery center. Poznaliśmy tam wiele różnych sekretów niesamowitych doświadczeń i mogliśmy je wykonywać. Przy experymentarium mieści się również muzeum związane z Egiptem, w którym mogliśmy siąść na Sfinksa co dało nam dużo frajdy. Dowiedzieliśmy się jak w przeszłości zawijano mumie oraz weszliśmy do grobowca faraona.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek