jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole
Dyrekcja


Włodarze szkoły

dyrekcja04

DYREKTOR JEDYNKI

mgr Maria Monika Klein

mamendyk

 WICEDYREKTOR JEDYNKI

mgr Małgorzata Mendyk

Od 2008 roku dyrektorem Jedynki jest p. mgr Maria Monika Klein, a wszelką pomocą w sprawowaniu opieki nad uczniami służy jej wicedyrektor mgr Małgorzata Mendyk.

Ich praca to szkolna codzienność - zarządzanie i organizacja życia szkoły, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jej funkcjonowaniem. To oni czuwają nad naszym bezpieczeństwem, nad właściwym przebiegiem nauczania. Reprezentują  szkołę na zewnątrz, dbają o finanse placówki, są animatorami  szkolnych  inicjatyw, są nauczycielami i wychowawcami.

dyrekcja02

Nasza Dyrekcja dba o przyjazną, rodzinną atmosferę, w której uczniowie mają szanse przeżyć swój pierwszy sukces, poznać smak szczęśliwego dzieciństwa i młodości. Dla niej niezmiernie ważne jest, aby dzieci odczuwały radość ze zdobywania rzetelnej wiedzy.

Nasza Dyrekcja wdraża nowatorskie rozwiązania edukacyjne w szkole. Dba o wysoką jakość pracy szkoły we wszystkich obszarach działania. Pozyskuje środki na unowocześnianie bazy szkoły. Współpracuje ze środowiskiem lokalnym, z różnymi instytucjami, zakładami pracy działającymi w najbliższym środowisku.

 

Nasza Dyrekcja kładzie wielki nacisk na współpracę z rodzicami. Bo rodzina jako podstawowa komórka społeczna, jak i szkoła jako instytucja przygotowująca ucznia do opanowania podstawowych kompetencji, są odpowiedzialne za rozwój dziecka oraz funkcjonowanie w przyszłości. Jedynka zatem jest miejscem współpracy, zrozumienia i wzajemnego porozumienia dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Dla pani Moniki i pani Małgosi najważniejsze są zawsze dzieci, podejmując różnorakie decyzje związane z kierowaniem szkoły, mają zawsze na uwadze dobro uczniów JEDYNKI. Są na wszystkich szkolnych uroczystościach, tych dużych i tych małych, nigdy nie szczędzą pochwał i nagród,  pochylają się nad codziennymi niepowodzeniami każdego dziecka.

 

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 17 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek