jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole

Bezpiecznie z Mrówką`18

Drukuj PDF

mrowkan01

Bazpiecznie z MRÓWKĄ

 

PSB-Mrówka, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Złotowie przeprowadziły w naszej szkole spotkanie pt. „Bezpieczna droga do szkoły, do domu”. Do akcji dołączyły Mrówka i Delfin, które pomagały funkcjonariuszom Policji: Monice Drabowicz i Jackowi Kozdrze przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Na koniec maskotki obdarowywały pierwszoklasistów odblaskowymi opaskami. Dziękujemy p. Błazejowi Brzeskiemu z PSB-Mrówka za zorganizowanie spotkania.

Do góry ▲

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 1 Czerwiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Hortencja, Jakub, Konrad