jedynka-zlotow.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Witaj w naszej szkole

Sukces Vanessy

Drukuj PDF

vanessa

SUKCES VANESSY

 

Wczoraj w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkich konkursów ekologicznych pn. "CZTERY PORY ROKU Z OZE" organizowanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. W uroczystości wzięła udział uczennica naszej szkoły Vanessa Panek z klasy 5c, zajęła w tym prestiżowym konkursie 3 miejsce. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Krzysztof Grabowski. Uczniowie klas od IV do VI mieli za zadanie wykonać plakat w dowolnej technice plastycznej. Wszystkie prace miały oczywiście ściśle nawiązywać do tematyki konkursu, czyli promocji odnawialnych źródeł energii. Do Konkursu zgłoszono łącznie 184 prace.

Do góry ▲

 

 
Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 12 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Jan, Wera, Brunon